mail@urok-ua.com

Позакласний захід “Корисні та шкідливі звички” (з презентацією)

Позакласний захід “Корисні та шкідливі звички” (з презентацією)
Виховний захід для 3 класу спрямований на формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей в умовах школи, мотивацію до здорового способу життя.
Щоб дитина могла піклуватися про своє здоров’я, необхідно виробити в неї свідоме ставлення до життя, усвідомлення пріоритету здоров’я. Учні повинні засвоїти елементарні знання про свій організм, оволодіти нормами поведінки, які повинні стати звичками.
Ці знання закріплюються в ігровій формі під час заходу та будуть вдосконалюватися протягом усього життя.
Цікавим є дібраний матеріал:
 це використання комп’ютерної презентації, яка підвищує пізнавальну активність та допомагає зробити захід унаочненим;
 це рольові та ситуативні ігри, які допомагають оволодіти корисними навичками;
 це казкові герої, які допомагатимуть розібратися в шкідливих звичках;
 це робота в групах з пошуком потрібної інформації для розповіді;
 це загадки, які примусять мислити, спів ставляти, аналізувати.

Виховний захід у формі подорожі зніме напруження, підніме настрій, створить ситуацію успіху для подальшого навчання, а найголовніше викличе в учнів бажання берегти власне здоров’я, дотримуватися здорового способу життя.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Бабенко Тетяна Миколаївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №67 Маріупольської міської ради Донецької області"
  • Позакласний захід Корисні та шкідливі звички
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Позакласний захід Тетяни Миколаївни сприяє формуванню навичок здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок. Вчитель використовує сучасні форми і методи навчання, виховання. Дякую.

  2. Щиро дякую за цікаву розробку і презентацію про корисні та шкідливі звички. Запропоновані форми роботи сприяють активізації дітей, інтерактивні вправи роблять захід динамічним, дієвим. Гарне поповнення методичної скарбнички. Дякую.

  3. Мені подобається коли до виховних годин є розроблені презентації. Всі ми розуміємо скільки потрібно вчителю часу та зусиль щоб розроботи естетичну, цікаву презентацію. Дякую за цікаву виховну годину та гарну підбірку матеріалу.

  4. Тетяно Миколаївно, вважаю, що ваш захід приніс багато користі вашим вихованцям: адже вони, мабуть, дуже багато знають про шкідливі звички, а тут така можливість і поспілкуватись, пограти. Цікава ргра “Розсипанка”, “Збери речення”, “Корисно-шкідливо” та інше. Молодці. Творчості вам і натхнення.

  5. Дуже змістовний захід, проведений у нетрадиційній формі. Вдало застовані ігри, психологічний настрій на початку заходу, рефлексія наприкінці, мультимедійна презентація. Впевнена. що дітям було дуже цікаво. Дякую.

  6. Дуже гарний епіграф до заходу підібрала автор. Сподобалась і презентація, хіба що слайди російською я б все ж замінила на українську мову. Розробка насичена різноманітними вправами, загадками, рольовими та ситуативними іграми. Впевнена, що після такого заходу в дітей сформується правильна життєва позиція щодо шкідливих звичок. Дякую.