Корисні поради і рекомендації для вихователів, батьків

Автор публікації
Автор матеріалу: Корисні поради і рекомендації для вихователів, батьків
Посада: Вихователь
Місце роботи: м. Снігурівка ДНЗ №7

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Рефлексотерапія – масаж активних точок, розташованих на пальцях рук, вушних раковинах, стопах ніг, на обличчі.Всі батьки хотіли б, щоб їх діти виросли здоровими. Оволодіти основними навичками самомасажу – для дошкільнят один із способів долучитися до здорового способу життя. Самомасаж для дітей – точковий, ігровий, у віршах, з використанням м’ячів,деталей конструктора, олівців – прекрасний спосіб розслабити м’язи і позбутися від нервово – емоційного напруження в забавній ігровій формі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже гарно розкрита тема рефлексотерапії. Що таке самомасаж і його користь. Інтересні “Хвилинки-здоровинки”, чудовий масаж долоньок та пальців рук горішками , пальчикова та дихальна гімнастика. Все що потрібно для здорового способу життя. Дякую!

  2. У статті окреслені питання рефлексотерапії, які корисні і для вихователів, і для батьків. Автор статті підкреслює, що один із видів здорового способу життя – це самомасаж. Також пропонуються хвилинки-здоровинки. Дякую.

  3. Наданий матеріал заслуговує на увагу.Можу лише додати,що у своїй практиці використовую також зорову гімнастику ,застосовуючи комп’ютер або інтерактивну дошку. Через мереже інтернет можна “скачать” достатньо корисні роліки. Дякую за труд!

  4. Матеріали статті викладено доступно і цікаво. Працюю вчителем початкових класів. Готова підтвердити, що рефлексотерапія дієвий спосіб відпочинку, паузи, перезавантаження на уроках. Найчастіше використовую пальчикову гімнастику, зорову та дихальну. Є чому почитися. Дякую!