mail@urok-ua.com

Корисні поради і рекомендації для вихователів, батьків

Рефлексотерапія – масаж активних точок, розташованих на пальцях рук, вушних раковинах, стопах ніг, на обличчі.Всі батьки хотіли б, щоб їх діти виросли здоровими. Оволодіти основними навичками самомасажу – для дошкільнят один із способів долучитися до здорового способу життя. Самомасаж для дітей – точковий, ігровий, у віршах, з використанням м’ячів,деталей конструктора, олівців – прекрасний спосіб розслабити м’язи і позбутися від нервово – емоційного напруження в забавній ігровій формі.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
111

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Наданий матеріал заслуговує на увагу.Можу лише додати,що у своїй практиці використовую також зорову гімнастику ,застосовуючи комп’ютер або інтерактивну дошку. Через мереже інтернет можна “скачать” достатньо корисні роліки. Дякую за труд!

  2. Матеріали статті викладено доступно і цікаво. Працюю вчителем початкових класів. Готова підтвердити, що рефлексотерапія дієвий спосіб відпочинку, паузи, перезавантаження на уроках. Найчастіше використовую пальчикову гімнастику, зорову та дихальну. Є чому почитися. Дякую!