mail@urok-ua.com

Корисні поради і рекомендації для вихователя

Дитина – дзеркало сім’ї. Як у краплині води відбивається сонце,так і у дітей моральна чистота матері і батька.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вихователь познайомила нас з корисними порадами і рекомендаціями для вихователів. Підчеркнула що дитина, це дзеркало сім*ї . Звернула увагу на вплив дитячого садка на розвиток педагогічної культури батьків.

  2. Добре, коли існує тісна співпраця батьків і вихователя чи батьків і вчителя, тоді набагато легше реалізувати навчальні і виховні плани. Автор статті вказує напрямки та методи, які нею застосовуються у виховній рорботі, але, на жаль, не підтверджує практикою, а хотілося б бачити результат.

  3. Сім’я – це первинний інститут соціалізації дитини. Далі йде дитячий садок. Добре, що ви співпрацюєте з батьками, відвідуєте вихованців вдома, залучаєте батьків до суспільно-корисної роботи, проводите такі форми роботи, як семінари, тренінги, батьківський всеобуч. Це необхідна робота. Дякую за матеріал!

  4. Особливу увагу привернули форми і методи роботи з батьками. Вони стануть у нагоді не лише вихователям, а й взагалі педагогічним працівникам. Вважаю матеріал потрібним та корисним, адже питання належного вихованняє в сім*ї завжди є актуальним.