mail@urok-ua.com

Виховна година на тему: «Дружба. Правила дружби.»

Виховна година проводилася з метою сформувати поняття про справжню дружбу, уміння правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати; поповнити знання дітей правилами дружби; вчити цінувати дружбу та друзів; виробляти якості, що сприяють дружбі, а саме почуття допомоги, взаємовиручки; розвивати пам’ять мовлення, творчі здібності; виховувати доброзичливість, бажання допомагати, почуття вдячності, чесності, щирості, толерантності.

Виховна година

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
396

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Доречним э вірш Костецького, правила дружби та інтерактивні вправи. Думаю, що після проведення такого важливого заходу учні стануть ще дружнішими та зрозуміють, що дружба – це невід*эмна складова повноцінного суспільства. Дякую!

  2. Я в захваті від такої гарної роботи, адже сподобалось все: використання народної мудрості, кошики “Добре” та “Погане”, ребус, чудові ілюстрації, що заохочують до дружби. А головне – це робота в групах, що зближує учнів. Дякую.

  3. Вдало продумана виховна година. Цікава розробка для учнів не лише 4 класу. Гармонійно поєднана і презентація , в якій використано багато яскравого ілюстрованого матеріалу. Ви вчите учнів працювати в парах і групах-це є найголовніше правило життя.