mail@urok-ua.com

Презентація проекту на тему “Добрі справи, щоб навколо нас панували дружба й доброта”

Тема проекту: виховання моральних якостей особистості дітей дошкільного віку у процесі взаємодії ДНЗ і сім’ ї .
Мета : формування соціальної відповідальності та вміння відчувати й розуміти себе та інших людей, прищеплення найвищих моральних чеснот.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Покликання даного проєкту розширювати знання дітей з теми “Добрі справи, щоб навколо нас панували дружба й доброта”, продовжувати вчити оцінювати вчинки, розрізняти добро і зло, добре ставитись до людей, що нас оточують, турбуватись про них, співчувати. А також виховувати дружні взаємовідносини між дітьми, вихователями та батьками; бажання творити добро. Дякую.

  2. Кожній людині потрібно прагнути до того, щоб навколо нас панувала лише доброта. Мені Ваш проект сподобався. Дуже тішить, що вчителем обрано саме таку важливу тему. Така робота сприяє формуванню соціальної відповідальності. Діти завжди повинні усвідомлювати наслідки своїх вчинків, мають чинити добро. Дякую!

  3. Мені сподобалась гарна робота вчителя, що передбачає хорошу мету. Світлини засвідчують про здіснення добрих справ, що дуже похвально. Бажаю Вам натхнення та хороших учнів. Я в захваті від такої роботи. Дякую за цікавий матеріал.