mail@urok-ua.com

Екологічний квест «Чарівний світ природи навколо нас», молодший дошкільний вік

Екологічний квест «Чарівний світ природи навколо нас», знайомитить дітей з властивостями води, звертає їх увагу на те, що такий звичний об’єкт, як вода таїть у собі багато невідомого;

Через досліди, експерименти закріплює, що вода не має форми, запаху, знаходиться в різноманітних станах; розвиває вміння відгадувати загадки, вміння визначати та поєднувати предмети й об’єкти за характерними ознаками, закріплює знання дітей про тваринний світ.

Розвиває у дітей логічне та аналітичне мислення, вміння орієнтуватися на місцевості по карті-схемі, вчить визначати напрямок маршруту, інтерес до самостійного вирішення пізнавальних, творчих завдань. Розвиває швидкість, спритність, вміння долати перешкоди (мотузковий лабіринт), вміння співпрацювати у команді. Заохочує дітей до фізичних вправ, бажання піклуватися про своє здоров’я.

Формує у дітей такі якості, як уважність, винахідливість, кмітливість, дружбу, взаємодопомогу, вміння отримувати радість і задоволення від ігор розвиваючої спрямованості. Виховує дбайливе ставлення до природи.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *