Інтегроване заняття “Хай усім на планеті сонечко світить!” (старший дошкільний вік)

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегроване заняття “Хай усім на планеті сонечко світить!” (старший дошкільний вік)
Посада: вихователь
Місце роботи: ДНЗ №270, м.Харків

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект заняття може бути використаний у роботі з дітьми старшого дошкільного віку, допоможе систематизувати та поглибити знання дітей про правила ввічливої поведінки; розкрити значення дотримання моральних норм; розвинути позитивні емоції та духовні почуття; творчі здібності, уяву; поглибити знання дітей про такі моральні категорії, як доброта, ввічливість, дружба. Формувати переконання про те, що добре жити з добрими людьми.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Заняття дуже грамотно складене. В ньому є послідовність. Педагог використовує форми патриотичного завдання в розвитку дитини дошкільного віку.
    Виходячи з основних принципів , педагог ставить завдання національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку: створювати уявлення про соціальну взаємодію людей, дітей та націй народу світу, при цьому виховувати любов до своєї родини, країни, та людства в цілому, навчати правил культури поведінки, виховувати толерантне ставлення до представників нацменшин, розкривати значення дотримання моральних норм;заохочувати дітей до бажання бути приємними людьми, творити добро.
    Всі ці аспекти дуже чітко сформовані в меті та завданнях заняття.

  2. Переглядаючи заняття Світлани Володимирівни, зрозуміла, що воно є натхненною, захоплюючою працею для дитини, воно дивує, будить, розкриває широке коло діяльності. Цю можливість дають саме заняття з інтеграцією предметів і видів діяльності. Дякую.