mail@urok-ua.com

Музичне свято “Новорічні космічні пригоди” (старший дошкільний вік)

Цікаве та веселе Новорічне свято для дітей старшого дошкільного віку написане у вигляді казкових пригод, які очікують на героїв свята. Музичний матеріал та деякі ролі підібрані згідно вікових особливостей дітей. Ролі інших героїв Новорічного дійства виконували вихователі садочку. Свято вийшло веселим, жвавим, цікавим не лише дітям, а й їхнім батькам та рідним.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Тематика Новорічного свята дуже цікава та приваблива. Малятам завжди подобаються казкові дійства, героями яких є вони самі. Але стати тими,хто потрапить до космічних пригод – це дуже мабуть цікаво навіть і дорослим. Тим паче, що Ви, як сценаріст, дали змогу бути присутніми на святі старим казковим героям(напр.Снігова королева) в одному рядку з сучасними героями ( Мобілочка) .
    Гадаю. що свято вдалося на заздрість всим, а малята були дуже раді від таких пригод.
    Вам – творчості та наснаги в праці,дякую.

  2. Я переконана, що новорічне космічне свято мало успіх в учасників та гостей дійства. Цікаві ігри, діалоги, ліричні рядки наповнюють свято гарними емоціями. Дякую.

  3. Веселе та захопливе новорічне дійство, що створить атмосферу святкового настрою. Цей яскравий захід дасть багато позитивних емоцій та піднесений настрій усім учасникам. Малюки будуть задоволені і щасливі, кожен відчує себе справжнім артистом.

  4. Впевнена, що Ваша розробка віднайде своїх прихильників. Робота відображає матеріал, що повністю відповідає вказаній тематиці. Таночки , без сумнівів, не можуть не зацікавити гостей та учасників свята.