mail@urok-ua.com

Конспект квесту для дітей старшої групи

Закріпити знання дітей про властивості води (смак, колір, запах, стан), закріпити назви різних професій (вміння відгадувати загадки), вміння визначати та поєднувати предмети й об’єкти за характерними ознаками, закріплювати знання дітей про тваринний світ.

Розвивати у дітей логічне та аналітичне мислення, вміння орієнтуватися на місцевості по карті-схемі, визначати напрямок маршруту, інтерес до самостійного вирішення пізнавальних, творчих завдань.

Розвивати швидкість, спритність, вміння долати перешкоди (мотузковий лабіринт),вміння співпрацювати у команді. Заохочувати дітей до фізичних вправ, бажання піклуватися про своє здоров’я.

Продовжувати формувати у дітей такі якості, як уважність, винахідливість, кмітливість, дружбу, взаємодопомогу, вміння отримувати радість і задоволення від ігор розвиваючої спрямованості.

Конспект квесту

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
7920

Один коментар

  1. Квест подобається. Вихователь надає зразки унаочнення. Подібні ігри сприяють розвитку мислення, кмітливості, винахідливості, допомагають співпрацювати в команді. Гадаю, позитивний настрій було забезпечено!