mail@urok-ua.com

Конспект квесту для дітей старшої групи

Закріпити знання дітей про властивості води (смак, колір, запах, стан), закріпити назви різних професій (вміння відгадувати загадки), вміння визначати та поєднувати предмети й об’єкти за характерними ознаками, закріплювати знання дітей про тваринний світ.

Розвивати у дітей логічне та аналітичне мислення, вміння орієнтуватися на місцевості по карті-схемі, визначати напрямок маршруту, інтерес до самостійного вирішення пізнавальних, творчих завдань.

Розвивати швидкість, спритність, вміння долати перешкоди (мотузковий лабіринт),вміння співпрацювати у команді. Заохочувати дітей до фізичних вправ, бажання піклуватися про своє здоров’я.

Продовжувати формувати у дітей такі якості, як уважність, винахідливість, кмітливість, дружбу, взаємодопомогу, вміння отримувати радість і задоволення від ігор розвиваючої спрямованості.

Конспект квесту

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Квест подобається. Вихователь надає зразки унаочнення. Подібні ігри сприяють розвитку мислення, кмітливості, винахідливості, допомагають співпрацювати в команді. Гадаю, позитивний настрій було забезпечено!