super@urok-ua.com

Виховна година для 3-го класу на тему: “Писанка мальована”

Автор матеріалу: Виховна година для 3-го класу на тему: “Писанка мальована”

Виховна година для 3-го класу на тему: “Писанка мальована”, яка допоможе розширити й поглибити знання про свято Великдень. Познайомить з символом воскресіння – писанкою. Виховуватиме інтерес до усноі народноі творчості.

Виховна година

Вікно перегляду документа

  • : Любарець Людмила Миколаївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Лубенська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3
  • Вих год Писанка мальована
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Гарними є слова : “Село на нашій Україні – неначе писанка”. Захід є надзвичайно пізнавальним, навчає учнів мистецтву писанкарства. Робота із символікою є дуже важливою, тому над цим матеріалом потрібно працювати. Дякую!

  2. Виховна година знайомить (у доступній для молодшого шкільного віку формі ) зі святом Пасхи. Дібрано гарний теоретичний, віршований матеріал, все це доповнюється тематичним танцем, даруванням власноруч виконаних писанок, проведенням гри.

  3. Цакавий конспект виховної години. Матеріал відповідає віку учнів. Гарно описано свято, підібрано інформацію про маленькі мистецькі твори -писанки. Пов”язано з життям українців за межами країни. Я б додала трохи інформації про символіку писанки. Можна пограти в повчальну гру.

  4. До виховного заходу підібрано цінний інформаційний матеріал, що обов язково доповнить знання учасників про Великоднє свято і його символ – писанку. Учитель і учні діляться історіями із життя, це завжди дітьми сприймаєть емоційніше. В кінці зістрічі показано елементи гаївки, дітвора грає в українські народні ігри.