super@urok-ua.com

Сценарій родинного свята «Родина, родина від батька до сина…»

Автор матеріалу: Сценарій родинного свята «Родина, родина від батька до сина…»

Мета свята: виховувати любов і повагу до найближчих людей – батька й матері, бажання допомагати їм, вчити всіх членів сім’ї умінню співпрацювати, надавати допомогу один одному, учити бути уважними, чесними, завжди пам’ятати місце , де народився, рідну оселю; формувати почуття обов’язку перед батьками та Батьківщиною.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сценарій містить щирі та душевні вірші, пісні, інсценівки, молитви, хореографію, пов’язані із родиною, сім’єю. Це слова щирої вдячності всім членам родини. Саме такі заходи підтримуватимуть мир і злагоду в сім’ї. Дякую, цінна розробка.

  2. Чудова розробка родинного свята. Дуже насичена поетичними рядками, піснями, гумористичними творами. Це дійсно свято родини, бо слова вдячності лунають для всіх. Затронули душу листи батькам – захисникам. А від діалогу батька з сином про ворону сльози навернулися на очі. Дякую за прекрасну роботу!

  3. Родинне свято створено з використанням технічних засобів, слайд -шоу допомагає зробити захід яскравішим. Любов до родини важливо виховати саме в дитячі роки. Сподобалась хореографічна замальовка до пісні, молитва за батьків.