mail@urok-ua.com

Сценарій родинного свята «Родина, родина від батька до сина…»

Мета свята: виховувати любов і повагу до найближчих людей – батька й матері, бажання допомагати їм, вчити всіх членів сім’ї умінню співпрацювати, надавати допомогу один одному, учити бути уважними, чесними, завжди пам’ятати місце , де народився, рідну оселю; формувати почуття обов’язку перед батьками та Батьківщиною.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
21
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(18 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Сценарій Новорічного свята Сценарій Новорічного свята для учнів 6-11 класів. 
Сценарій свята Першого дзвоника Сценарій святкової лінійки присвячений святові Першого дзвоника
Сценарій виховного заходу до Міжнародного дня рідної мови Захід проходить у формі акрозаняття: присутні, беручи участь у кожному конкурсі, називають певну літеру, з яких утворюється тема заходу.СценарійПрезен...
2292

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Чудова розробка родинного свята. Дуже насичена поетичними рядками, піснями, гумористичними творами. Це дійсно свято родини, бо слова вдячності лунають для всіх. Затронули душу листи батькам – захисникам. А від діалогу батька з сином про ворону сльози навернулися на очі. Дякую за прекрасну роботу!

  2. Родинне свято створено з використанням технічних засобів, слайд -шоу допомагає зробити захід яскравішим. Любов до родини важливо виховати саме в дитячі роки. Сподобалась хореографічна замальовка до пісні, молитва за батьків.