mail@urok-ua.com

“У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна”

Презентація до виховної години з патріотичного виховання “У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна”

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(35 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
472

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 коментарів

 1. Презентація буде корисною для використання класним керівникам. Дякую за виховання любові до Батьківщини. Україна у нас одна, і найкраща!

 2. Вважаю, що презентація є дуже корисною і учні із задоволенням зможуть ознайомитись із запропонованим матеріалом. Виховання в учнів любові до Батьківщини – провідна мета роботи. Дякую!

 3. Патріотичне виховання є однією із актуальних тем сьогодення. автор творче підійшов до реалізації даного завдання, запропонував гарну, естетичну, динамічну презентацію. Дана робота стане в нагоді багатьом вчителям.

 4. Ця робота мені сподобалася. Доступний до сприйняття дітьми матеріал, який відповідає поставленій меті і завданням. Частково знадобиться мені для підготовки класного години або бесіди по темі про патріотизм і моральність.

 5. Чудова презентація, насичена та правильно логічно побудована. Може стати чудовим доповненням будь-якого уроку, де однією з цілей є виховання лобові та поваги до своєї Батьківщини. А, якщо роздрукувати, стане наповненням куточку національно-патріотичного виховання. Дякую за розробку!

 6. Чудовий матеріал ,який полегшить підготовку до виховної години :“У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна”.Влучно підібраний акровірш та вірш Тараса Григоровича Шевченка.Матеріал чіткий , конкретний ,цікавий для молодших школярів !