mail@urok-ua.com

“У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна”

Презентація до виховної години з патріотичного виховання “У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна”

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
494

10 коментарів

  1. Презентація буде корисною для використання класним керівникам. Дякую за виховання любові до Батьківщини. Україна у нас одна, і найкраща!

  2. Вважаю, що презентація є дуже корисною і учні із задоволенням зможуть ознайомитись із запропонованим матеріалом. Виховання в учнів любові до Батьківщини – провідна мета роботи. Дякую!

  3. Патріотичне виховання є однією із актуальних тем сьогодення. автор творче підійшов до реалізації даного завдання, запропонував гарну, естетичну, динамічну презентацію. Дана робота стане в нагоді багатьом вчителям.

  4. Ця робота мені сподобалася. Доступний до сприйняття дітьми матеріал, який відповідає поставленій меті і завданням. Частково знадобиться мені для підготовки класного години або бесіди по темі про патріотизм і моральність.

  5. Чудова презентація, насичена та правильно логічно побудована. Може стати чудовим доповненням будь-якого уроку, де однією з цілей є виховання лобові та поваги до своєї Батьківщини. А, якщо роздрукувати, стане наповненням куточку національно-патріотичного виховання. Дякую за розробку!

  6. Чудовий матеріал ,який полегшить підготовку до виховної години :“У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна”.Влучно підібраний акровірш та вірш Тараса Григоровича Шевченка.Матеріал чіткий , конкретний ,цікавий для молодших школярів !