Конспект першого уроку у 2016 – 2017 навчальному році “Українець – це на все життя”

Мета: поглибити знання учнів про історію, природні ресурси, культурну спадщину України; формувати культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховувати почуття патріотизму; сприяти розвитку пізнавального інтересу.

Обладнання: плакат «Україна понад усе» із зображенням карти України, Державного Прапора України, Державного Герба України; фото-, відео- матеріали.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Інтерактивні форми роботи допомагають реалізувати мету першого уроку та зробити його особливим та незабутнім. Сподобалася гарна організація роботи в групах- складання пазлів. Дякую.

  2. Перший урок містить матеріал, який навчає, розвиває та виховує справжніх патріотів держави. Педагог урізноманітнила урок інтерактивними формами роботи, які дали змогу в цікавій формі досягти поставленої мети.

  3. Сподобалась робота в групах , коли учні складають пазли з народних символів України. Матеріал даного уроку можна використовувати під час виховної години, на уроці, який відповідає тематиці. Вправи носять виховний та розвивальний характер.