Конспект уроку мужності «Україна понад усе!» до Дня захисника України

Конспект уроку мужності «Україна понад усе!» до Дня захисника України
З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в підростаючого покоління 12 жовтня в стінах нашої школи було проведено урок мужності «Україна понад усе!», який був присвячений Дню захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в День святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
Учні 10 класу підготували виступи, присвячені рідній Україні та воїнам, які захищали й захищають її цілісність і незалежність.
На заході були присутні гості: військовослужбовці Національної гвардії України м. Бердянська, учасники бойових дій АТО – старший лейтенант Шевцов О.І. і старшина Кузь І.Ю., які поділилися з учнями спогадами про важкі часи перебування в АТО, розповіли про воїнів сьогодення та закликали дітей мати активну життєву позицію й бути справжніми патріотами своєї держави; відповіли на запитання. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за вільну Україну.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Гетало Світлана Володимирівна
  • : учитель української мови та літератури
  • : Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Бердянської міської ради Запорізької області
  • Україна понад усе
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Захід виховує патріотичні почуття у школярів. Для учнів було великою честю знайомство із справжніми Героями – учасниками бойових дій, які були почесними гостями свята. Їхні вчинки – це зразок для наслідування.

  2. Уроки мужності наразі вкрай необхідні для виховання свідомого громадянина України, адже події сьогодення випробовують українців на справжність почуттів любові до рідної землі. Виступи учнів, учасників бойових дій зачіпають за живе.

  3. В цей складний для України час проведення подібних заходів – це маленька доля того, що можемо зробити ми – вчителі. Захід продуманий від початку до кінця. Звернення до традицій козацтва, до свята Покрови – зробило захід повчальним, а залучення людей, які пов”язали життя із захистом України – ще й вразило( я впевнена) кожного до глибини серця. Дякую!

  4. Надзвичайно цікавий урок. Особливо вразила присутність діючих військовослужбовців на даному заході, я вважаю, це допомогло учням краще поринути в тематику, наповнило всіх необхідною атмосферою. Дякую. Миру нам усім! Слава Україні!