mail@urok-ua.com

Урок-подорож для учнів 2 класу “Щоб у серці жила Батьківщина”

Мета: формувати різнобічні уявлення про Україну, інтерес до навколишнього світу та пізнавальної діяльності, викликати позитивні емоції; виховувати почуття любові та поваги до свої Батьківщини; прищеплювати бережливе ставлення до природи, почуття прекрасного.

Обладнання: карта України, плакати із зображенням Державного Прапора України, Державного Герба України, запис Державного Гімну України; конверти із завданнями для кожної групи; паперові ляльки та одяг для гри, аркуші паперу, ілюстрації об’єктів, квітки маку, ромашок, волошок і мальв.

Методичний коментар. Учні поділяються на групи і отримують випереджаюче завдання. Дізнатися про значення квітів у віночку, назву українського одягу, видатні місця рідного краю.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
286

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Зародження любові до рідної землі, рідного краю, можливе тільки в ранні роки громадянина. Саме в початкових класах ця тема є найактуальніша. Хочеться подякувати автору за змістовну, цікаву роботу.

  2. Дуже актуальна тема розглядається на даному уроці. Адже дуже важливо, щоб діти знали свою Батьківщину, любили її, пишалися її минулим і сьогоденням. Ростити дітей патріотами потрібно з малих років і ваш матеріал допомагає класному керівникові розширити уявлення дітей про свою країну. Честь вам і хвала!

  3. Захід насичене віршами, загадками, що дуже важливо для розвитку мовлення дітей. Не забули включити в урок і музичні моменти. Урок сприяє розвитку комунікативних здібностей, виховання дружніх відносин в колективі, згуртовує його, підвищує інтерес до читання. Публікація оформлена грамотно, за всіма правилами сайта.Мета і завдання уроку реалізовані повныстю Бажаэ Вам творчих успіхів!

  4. Урок-подорож має велике виховне значення. Діти отримали випереджувальне завдання , що дає змогу краще організувати перебіг уроку. Подорож насичена іграми, що відповідають заданій темі. Сподобалось, що хід кожної гри детально розписаний.