Урок-подорож для учнів 2 класу “Щоб у серці жила Батьківщина”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-подорож для учнів 2 класу “Щоб у серці жила Батьківщина”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: НВО "Школа-ліцей " 19" м.Кропивницький

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета: формувати різнобічні уявлення про Україну, інтерес до навколишнього світу та пізнавальної діяльності, викликати позитивні емоції; виховувати почуття любові та поваги до свої Батьківщини; прищеплювати бережливе ставлення до природи, почуття прекрасного.

Обладнання: карта України, плакати із зображенням Державного Прапора України, Державного Герба України, запис Державного Гімну України; конверти із завданнями для кожної групи; паперові ляльки та одяг для гри, аркуші паперу, ілюстрації об’єктів, квітки маку, ромашок, волошок і мальв.

Методичний коментар. Учні поділяються на групи і отримують випереджаюче завдання. Дізнатися про значення квітів у віночку, назву українського одягу, видатні місця рідного краю.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Подорожуючи, учні вивчають та пізнають особливості своєї Батьківщини. Це урок національно-патріотичного виховання школярів молодших класів. Усі завдання цікаві та пізнавальні. Дякую.

  2. Зародження любові до рідної землі, рідного краю, можливе тільки в ранні роки громадянина. Саме в початкових класах ця тема є найактуальніша. Хочеться подякувати автору за змістовну, цікаву роботу.

  3. Дуже актуальна тема розглядається на даному уроці. Адже дуже важливо, щоб діти знали свою Батьківщину, любили її, пишалися її минулим і сьогоденням. Ростити дітей патріотами потрібно з малих років і ваш матеріал допомагає класному керівникові розширити уявлення дітей про свою країну. Честь вам і хвала!

  4. Захід насичене віршами, загадками, що дуже важливо для розвитку мовлення дітей. Не забули включити в урок і музичні моменти. Урок сприяє розвитку комунікативних здібностей, виховання дружніх відносин в колективі, згуртовує його, підвищує інтерес до читання. Публікація оформлена грамотно, за всіма правилами сайта.Мета і завдання уроку реалізовані повныстю Бажаэ Вам творчих успіхів!

  5. Урок-подорож має велике виховне значення. Діти отримали випереджувальне завдання , що дає змогу краще організувати перебіг уроку. Подорож насичена іграми, що відповідають заданій темі. Сподобалось, що хід кожної гри детально розписаний.