Урок-проект з позакласного читання. «Посадіть калину коло серця, щоб цвіла вона в душі». (Народна творчість: легенди, пісні, прислів’я, приказки про калину).

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-проект з позакласного читання. «Посадіть калину коло серця, щоб цвіла вона в душі». (Народна творчість: легенди, пі...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Формувати інтерес до навколишнього середовища. Розширити знання дітей про калину, як рослину – символ України, символ дівочої вроди , як лікарську рослину.

Розвивати мислення дітей, уяву, творчість, спостережливість, усне та писемне мовлення, вміння робити висновки , відстоювати свою думку, презентувати свої дослідження. Виховувати любов до природи рідного краю, уміння бачити красу природи і не завдавати їй лиха.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ірино Василівно! Дякую за роботу, яку вважаю корисною та потрібною для патріотичного виховання наших школяриків. Робота над проектом вдало спланована, чітко організована, тому такий результат. “Створення асоціативного куща”та робота над лексичним значенням слів завжди допомагає збагачувати активний та пасивний словник учнів. Креативні назви груп, представлена різнобічна інформація про калину. З Вашого дозволу, візьму собі цей конспект на замітку. Успіхів та творчої наснаги!

  2. Хороша робота, використано багато цікавого і різноманітного матеріалу, дуже сподобався розподіл учнів на групи, які розповідали цікаву інформацію, не тільки пізнавальну, а й корисну, адже зможуть використовувати у житті.

  3. Урок -проект знайомить учнів із народним символом України – калиною. Під час презентування групових робіт, діти діляться цікавою інформацією, вдосконалюють навички читання, розвивають зв*язне мовлення.