mail@urok-ua.com

Конспект уроку (з презентацією) з української літератури з теми: “Прислів’я та приказки”

Конспект уроку з української літератури з теми: “Прислів’я та приказки”. А також презентація до нього.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
272

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Урок дуже сподобався. Візьму собі на замітку. Завдання можна використовувати на різних уроках, для загального розвитку. Цікаві конкурси захоплюють , хочеться вже зараз спробувати їх провести. Нехай учні вчаться та поповнюють свої знання народною мудрістю.

 2. Різноманітні завдання допоможуть постійно тримати увагу дітей. Об’єднання такої кількості матеріалу про приказки та прислів’я свідчить про те , що вчитель доволі довго готував конспект уроку. Щодо уроку вцілому – то він чудовий, відразу помітно творчого вчителя. А ось щодо домашнього завдання, то згідно нових рекомендацій та Нової програми на 2017-2018 н.р., то вивчення напам’ять прислів’їв і приказок відмінили, напам’ять починається лише з Шевченка. Хоча мені здається, що Ви даєте таке завдання для того , аби діти знали більше про усну народну творчість, могли навести приклади, а не для контролю. Бажаю Вам, Мирослава Вікторівна, побільше творчих уроків та творчих учнів.

  1. Дякую за побажання та коментар. А щодо домашнього завдання, то мала на меті збагатити мовлення учнів перлами народної мудрості.

 3. Насичений і цікавий урок з теми”Прислів,я та приказки”.Багато використано матеріалу,продумані ігрові моменти,що зацікавлює учнів,тема повідомляється через гру “Шифрувальник”.Дається визначення прислів,ям і приказкам-“Кола Вена”,визначається їхня тематика.Учні розпізнають позитивні і негативні приказки-вправа “Займи позицію”.Безумовно, учні розширили знання з теми,навчилися визначати види і тематику приказок.Презентація робить урок цікавішим.Дякую.

 4. Ваш матеріал – це справжня знахідка. Сподобався і урок, і чудова презентація до нього. Урок сучасний. Продумано кожен етап уроку до дрібниць. Використано інноваційні методи навчання. В роботі все має своє місце. Діти матимуть гарну можливість провести час цікаво та корисно, вони дійсно розвиватимуться інтелектуально, творчо та духовно. Дякую!

  1. Дякую за приємні слова. Я старалась для своїх творчих учнів. Сподіваюсь, що комусь пригодиться.