mail@urok-ua.com

Конспект уроку (з презентацією) з української літератури з теми: “Прислів’я та приказки”

Конспект уроку з української літератури з теми: “Прислів’я та приказки”. А також презентація до нього.

Конспект уроку

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
41

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Різноманітні завдання допоможуть постійно тримати увагу дітей. Об’єднання такої кількості матеріалу про приказки та прислів’я свідчить про те , що вчитель доволі довго готував конспект уроку. Щодо уроку вцілому – то він чудовий, відразу помітно творчого вчителя. А ось щодо домашнього завдання, то згідно нових рекомендацій та Нової програми на 2017-2018 н.р., то вивчення напам’ять прислів’їв і приказок відмінили, напам’ять починається лише з Шевченка. Хоча мені здається, що Ви даєте таке завдання для того , аби діти знали більше про усну народну творчість, могли навести приклади, а не для контролю. Бажаю Вам, Мирослава Вікторівна, побільше творчих уроків та творчих учнів.

  1. Дякую за побажання та коментар. А щодо домашнього завдання, то мала на меті збагатити мовлення учнів перлами народної мудрості.

 2. Насичений і цікавий урок з теми”Прислів,я та приказки”.Багато використано матеріалу,продумані ігрові моменти,що зацікавлює учнів,тема повідомляється через гру “Шифрувальник”.Дається визначення прислів,ям і приказкам-“Кола Вена”,визначається їхня тематика.Учні розпізнають позитивні і негативні приказки-вправа “Займи позицію”.Безумовно, учні розширили знання з теми,навчилися визначати види і тематику приказок.Презентація робить урок цікавішим.Дякую.

 3. Ваш матеріал – це справжня знахідка. Сподобався і урок, і чудова презентація до нього. Урок сучасний. Продумано кожен етап уроку до дрібниць. Використано інноваційні методи навчання. В роботі все має своє місце. Діти матимуть гарну можливість провести час цікаво та корисно, вони дійсно розвиватимуться інтелектуально, творчо та духовно. Дякую!

  1. Дякую за приємні слова. Я старалась для своїх творчих учнів. Сподіваюсь, що комусь пригодиться.