Розробка інтегрованого уроку з української літератури – світової літератури з теми “Співзвучність українських прислів’їв і приказок з прислів’ями і приказками світової літератури”

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка інтегрованого уроку з української літератури – світової літератури з теми “Співзвучність українських прис...
ПІБ автора: Марченко Марина Григорівна
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Авдіївська ЗОШ №6

Ознайомити учнів з прислів’ями і приказками як жанром фольклору, їхніми видами, спільними і відмінними ознаками; виявити спільне й відмінне в українських прислів’ях, приказках та прислів’ях і приказках народів світу; удосконалювати навички порівнювальної роботи; розвивати творче мислення, кмітливість,уміння оцінювати моральні вчинки, якості; вчити дітей користуватися прислів’ями у своєму мовленні; виховувати почуття гордості за Вітчизну, її культурну спадщину.

Розробка інтегрованого уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Народна творчість жива,допоки живе народ,який створює нові види,жанри і реагує на всі суспільні процеси,що відбуваються в країні.Діти навчаться на матеріалі фольклору цінувати нашу спадщину.Дякую

  2. Хороший матеріал, але для 45 хвилин уроку недостатній. Не зовсім чітко окреслені зв’язки зі світовою літературою. “Мозкова атака” – це фронтальна бесіда?

  3. Завдяки такому заняттю учнів можна навчити використовувати прислів*я у своєму мовленні. Результативною буде робота в групах. Сподобалось творче завдання. Домашнє завдання посильне для виконання учнів, але над міні-твором потрібно буде гарно поміркувати. Дякую!

  4. Цінність цього сучасного уроку в тому, що він збагачує культурний рівень учнів, учить їх уважно ставитися до художнього слова, розуміти його, розширює світогляд. Урок містить інтерактивні вправи, що активізує процес навчання. Дякую!