mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку-дослідження з алгебри, світової та художньої літератури , християнської етики з використанням ІКТ «Розв’язування логарифмічних рівнянь»

Це конспект авторського уроку з алгебри для 11 кл ” «Розв’язування логарифмічних рівнянь»з використанням біблійних притч і презентація до нього . Урок просто чудовий!

Конспект уроку

 

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
214

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На мій погляд вчительдобре розкрив тему “Розв’язування логарифмічних рівнянь»з використанням біблійних притч і презентація до нього”Проведено велику підготовчу роботу,опрацьовано багато додаткового матеріалу, який доречно доповнював кожен блок роботи.Успіхів!

  2. Ох і закрутили ви з назвою розробки! Стільки туди всього вплели, а натомість в роботі цього немає. Є просто хороша, цікава, яскрава розробка уроку з повчальними цитатами. Як на мене, то ІКГ було б достатньо. Творчих успіхів!

  3. Сподобалась вправа”Віднови хід думок”,планування навчальної діяльності, використання мудрих висловів, робота в парах , “тестер”, “Дельта плюс”. Вчитель особливу увагу звертає на виховання моральних якостей учнів.