Конспект інтегрованого уроку-дослідження з алгебри, світової та художньої літератури , християнської етики з використанням ІКТ «Розв’язування логарифмічних рівнянь»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку-дослідження з алгебри, світової та художньої літератури , християнської етики з використанн...
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Буглівська ЗОШ І-ІІІ ст

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Це конспект авторського уроку з алгебри для 11 кл ” «Розв’язування логарифмічних рівнянь»з використанням біблійних притч і презентація до нього . Урок просто чудовий!

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. а чому не має вправ з використання програми автоматичного обчислення логарифімів. Так і проблема відпала б

  2. На мій погляд вчительдобре розкрив тему “Розв’язування логарифмічних рівнянь»з використанням біблійних притч і презентація до нього”Проведено велику підготовчу роботу,опрацьовано багато додаткового матеріалу, який доречно доповнював кожен блок роботи.Успіхів!

  3. Ох і закрутили ви з назвою розробки! Стільки туди всього вплели, а натомість в роботі цього немає. Є просто хороша, цікава, яскрава розробка уроку з повчальними цитатами. Як на мене, то ІКГ було б достатньо. Творчих успіхів!

  4. Сподобалась вправа”Віднови хід думок”,планування навчальної діяльності, використання мудрих висловів, робота в парах , “тестер”, “Дельта плюс”. Вчитель особливу увагу звертає на виховання моральних якостей учнів.