mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури 6 клас. Тема «Пізнавальне значення світової літератури: зображення в ній життя, побуту, звичаїв, світогляду, духовних і моральних цінностей різних народів світу»

6 клас, тема «Пізнавальне значення світової літератури: зображення в ній життя, побуту, звичаїв, світогляду, духовних і моральних цінностей різних народів світу»

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конспект уроку із зарубіжної літератури для 6 класу з теми «Пізнавальне значення світової літератури: зображення в ній життя, побуту, звичаїв, світогляду, духовних і моральних цінностей різних народів світу» містить дані,які знадобляться учнія у подальшій роботі

  2. Узагальнення і систематизація знань відбувається з використанням різноманітних завдань. Вчитель обирає дієві методичні прийоми. Зміст уроку насичений пізнавальними завданнями. Дякую.

  3. Відзначу велику підготовчу роботу вчителя до вступного уроку. Але використані одноманітні завдання (назвати автора, твір, героя тощо). Як проходила презентація літературних творів, які будуть вивчатися у 6 класі? Що означає завдання “Вивчити на карточці матеріал”? Дякую.