Конспект уроку із зарубіжної літератури 6 клас. Тема «Пізнавальне значення світової літератури: зображення в ній життя, побуту, звичаїв, світогляду, духовних і моральних цінностей різних народів світу»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку із зарубіжної літератури 6 клас. Тема «Пізнавальне значення світової літератури: зображення в ній життя, ...
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Дубіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

6 клас, тема «Пізнавальне значення світової літератури: зображення в ній життя, побуту, звичаїв, світогляду, духовних і моральних цінностей різних народів світу»

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конспект уроку із зарубіжної літератури для 6 класу з теми «Пізнавальне значення світової літератури: зображення в ній життя, побуту, звичаїв, світогляду, духовних і моральних цінностей різних народів світу» містить дані,які знадобляться учнія у подальшій роботі

  2. Узагальнення і систематизація знань відбувається з використанням різноманітних завдань. Вчитель обирає дієві методичні прийоми. Зміст уроку насичений пізнавальними завданнями. Дякую.

  3. Відзначу велику підготовчу роботу вчителя до вступного уроку. Але використані одноманітні завдання (назвати автора, твір, героя тощо). Як проходила презентація літературних творів, які будуть вивчатися у 6 класі? Що означає завдання “Вивчити на карточці матеріал”? Дякую.