mail@urok-ua.com

Формування моральних цінностей молодших школярів – пріоритетний напрямок на шляху створення Нової української школи

У сучасних умовах проблеми моральності, моральної культури та виховання стоять надзвичайно гостро. Бо стало очевидним те, що будь-які порушення або відсутність культури поведінки, недотримання загальноприйнятих етичних норм негативно відбиваються на моральному та емоційному стані суспільства, його фізичному та психічному здоров’ї.
Моральні знання мають не менше значення для загального розвитку школярів, ніж знання з конкретних навчальних предметів.
Тому пріоритетним напрямком Нової української школи є формування в дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
614

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Нова школа сьогодні у всіх на устах. А проблеми моральності , духовності актуальні завжди. Представлена стаття акцентує увагу педагогів на формуванні у дітей почуття людяності, добра, милосердя, толерантності. Дякую.

  2. У сучасних умовах проблема моралі, етики, культури та виховання розглядається на одному шаблі разом з навчанням. Тому багато вчителів приділяють значний час для вирішення проблем виховання школярів. Дана стаття стане в пригоді таким вчителям, підкаже як краще організувати виховну діяльність.

  3. Публікація містить теоретичні матеріали з посиланнями на документальну базу у сфері морального виховання. Скористайтеся публікацією для створення папки “Система виховної роботи у класі”.