mail@urok-ua.com

Формування моральних цінностей молодших школярів – пріоритетний напрямок на шляху створення Нової української школи

У сучасних умовах проблеми моральності, моральної культури та виховання стоять надзвичайно гостро. Бо стало очевидним те, що будь-які порушення або відсутність культури поведінки, недотримання загальноприйнятих етичних норм негативно відбиваються на моральному та емоційному стані суспільства, його фізичному та психічному здоров’ї.
Моральні знання мають не менше значення для загального розвитку школярів, ніж знання з конкретних навчальних предметів.
Тому пріоритетним напрямком Нової української школи є формування в дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Моральні цінності були і будуть стояти на першому місці, якою б не була реформа. Автор публікації надає можливість детальніше ознайомитись із виховними орієнтирами. Вважаю, матеріал знадобиться колегам, доповнить їх методичну скарбничку. Дякую.

  2. Автор в своїй праці проблему розкрила, накреслила декілька шляхів її подолання. Віримо в подальшість

  3. Нова школа сьогодні у всіх на устах. А проблеми моральності , духовності актуальні завжди. Представлена стаття акцентує увагу педагогів на формуванні у дітей почуття людяності, добра, милосердя, толерантності. Дякую.

  4. У сучасних умовах проблема моралі, етики, культури та виховання розглядається на одному шаблі разом з навчанням. Тому багато вчителів приділяють значний час для вирішення проблем виховання школярів. Дана стаття стане в пригоді таким вчителям, підкаже як краще організувати виховну діяльність.

  5. Публікація містить теоретичні матеріали з посиланнями на документальну базу у сфері морального виховання. Скористайтеся публікацією для створення папки “Система виховної роботи у класі”.