mail@urok-ua.com

Стаття «Здоровий спосіб життя – пріоритетний напрямок виховання дітей з особливими освітніми потребами»

Здоров’я підростаючого покоління є невід’ємною складовою частиною загальнолюдських цінностей будь-якої держави. Тому для більшої ефективності навчально-корекційної роботи вважаємо за потрібне приділяти увагу зміцненню здоров’я дітей та вихованню свідомого ставлення до власного здоров’я не лише на заняттях з фізичного виховання, а й протягом усього навчально-виховного процессу. Наша школа-інтернат вже не один рік працює над впровадженням здоров’язберігаючих технологій. Ефективність позитивного впливу на здоров’я школярів різних оздоровчих заходів визначається не хаотичністю методів, а системною роботою за всіма напрямками.

 • : Кабанець Марина Петрівна
 • : заступник директора з навчально-виховної роботи
 • : Новгородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №38 Донецької обласної ради
 • stattya
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
165

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Здоровий спосіб життя – пріоритетний напрямок вихованняна та навчання дітей з особливими освітніми потребами. В статті наведений аналіз стану здоров”я учнів інтернату та показані умови для фізичного та емоційного розвитку дитини. Дякую.

 2. Марина Петрівна у своїй статі довела важливість розкритого нею питання. Мене особисто зацікавив додаток “Структура формування здорового способу життя”.Дійсно, оздоровчі заходи у навальному закладі мають не хаотичні методи, а систему роботи за всіма напрямками.