Формування духовного світу особистості, виховання загальнолюдських моральних цінностей на уроках української літератури

Автор публікації
Автор матеріалу: Формування духовного світу особистості, виховання загальнолюдських моральних цінностей на уроках української літератури
Посада: викладач української мови та літератури
Місце роботи: ДНЗ "Куп'янський регіональний центр професійної освіти"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Немає актуальнішої проблеми для кожного викладача – словесника як формування на уроках літератури найважливішої з ключових компетентностей – виховання морально здорової, високодуховної особистості, здатної у своєму житті стати творцем вільної, процвітаючої держави Україна.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. В цілому сподобалася презентація своїм естетичним і змістовим наповненням.Тема, звичайно, актуальна. Але бракує форм і методів, які можна використати, розглядаючи дану проблему. На жаль, мало фотоматеріалів із власного досвіду. Дякую.

  2. Усім відомо, що література – то життя. І авторка цього матеріалу підкреслює важливість розвитку предметних компетентностей учнів на уроках словесності. Матеріал корисний, гарна презентація. Дякую.

  3. Матеріал Валентини Олександрівни відзначається актуальністю,логічністю,науковістю.Може бути корисним не тільки для вчителів-мовників, а й для класних керівників,заступників з навчально-виховної роботи.Дякую