mail@urok-ua.com

«Формування креативної особистості засобами музичного виховання» керівники музичні

«Формування креативної особистості засобами музичного виховання» керівники музичні
Музика супроводжує людину протягом усього життя. Ще в утробі матері дитина починає сприймати музику через материнський спів, саме тоді музика викликає в неї емоційні реакції та закладаються найперші творчі прояви малят через маніпулювання звуками. Здавна музику визнавали важливим засобом формування особистісних якостей людини та її духовного світу. Сучасні дослідження переконують у тому, що музичне виховання має непересічне значення у загальному розвитку дошкільника і творчому зокрема.

 • : Форост Тетяна Михайлівна
 • : вихователь-методист
 • : Лозівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №9 "Перлинка" Лозівської міської ради Харківської області
 • Формування креативної особистості
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
404

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Публікація надає можливість ознайомитись з музичними прийомами формування креативної особистості, що є актуальним питанням наразі. Для розвитку креативного мислення вчитель має створити певні , сприятливі для цього умови.

 2. Велика подяка за Ваш матеріал- повний, змістовний. Презентація дуже вдало розкриває тему матеріалу . Я рекомендую всім педагогам навчальних закладів скористатися даним матеріалом в своїй праці. бо ми виховуємо дитину,яка зможезнайти нестандартний підхід до розв*язання проблем,яка буде мислити неординарн,творчо ,креативно . Вам,Тетяно Михайлівно,наснаги в вашій праці .Дякую за цей матеріал

 3. Тетяна Михайлівна підготувала змістовну, інформаційну доповідь на тему «Формування креативної особистості засобами музичного виховання». Тема розкрита чітко, стисло і влучно. Все доповнено слайдами презентації, яка заслуговує на особливу подяку.