mail@urok-ua.com

Виступ на педагогічній раді з теми: «Формування креативної особистості засобами сучасних технологій на уроках природознавства у початкових класах» (презентація додається)

У час глобальних перетворень, появи нових соціально-економічних відносин, інтеграції у світовий освітній простір одним із найактуальніших завдань сучасного суспільства є формування і розвиток творчої активності особистості. Велику роль у вирішенні цих завдань відіграє початкова ланка школи. Перед кожним учителем початкової школи стоїть триєдина мета: навчити, розвинути і виховати.
Формування креативної особистості засобами сучасних технологій дає стійкі та позитивні результати:
1. Творча праця учнів на уроці сприяє свідомому і міцному засвоєнню виучуваного матеріалу.
2. Розвиток інтелектуально-творчих задатків є перспективним у плані формування сфери інтелектуальної власності школярів.
3. Успішне засвоєння навчального матеріалу залежить не лише від пізнавальних можливостей і здібностей учнів, а й від організації вчителем роботи на уроці, коли кожен учень працює з оптимальним навантаженням.
4. Важливо розвивати в дітей молодшого шкільного віку не просто бажання вчитися, прагнення оволодівати знаннями, а виховувати у дитини органічну потребу вмотивовано сприймати нову інформацію, вміти застосовувати її в реальному житті, використовувати нові знання в реальних ситуаціях.

Презентація 

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Виступ з теми: “Методика проведення інтелектуальних ігор” Гра – є досить поширеною формою роботи під час занять та позакласних заходів. В своєму виступі, ми з колегою, намагалися досить чітко пояснити та пока...
Формування зацікавленості школярів молодшої школи до занять фізичною культурою та спортом... Проблема над якою працюю " Формування зацікавленості школярів молодшої школи до занять фізичною культурою та спортом",підведення підсумків, наукова ро...
Презентація на тему: “Впровадження елементів гуманної педагогіки Ш.О. Амонашвілі в навчально-виховний процес початкової школи”... Ця презентація допоможе вчителям початкових класів спробувати викоритовувати на своїх уроках елементи гуманної педагогіки.Презентація...
196

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *