Виступ на педагогічній раді з теми: «Формування креативної особистості засобами сучасних технологій на уроках природознавства у початкових класах» (презентація додається)

Автор публікації
Автор матеріалу: Виступ на педагогічній раді з теми: «Формування креативної особистості засобами сучасних технологій на уроках природозна...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У час глобальних перетворень, появи нових соціально-економічних відносин, інтеграції у світовий освітній простір одним із найактуальніших завдань сучасного суспільства є формування і розвиток творчої активності особистості. Велику роль у вирішенні цих завдань відіграє початкова ланка школи. Перед кожним учителем початкової школи стоїть триєдина мета: навчити, розвинути і виховати.
Формування креативної особистості засобами сучасних технологій дає стійкі та позитивні результати:
1. Творча праця учнів на уроці сприяє свідомому і міцному засвоєнню виучуваного матеріалу.
2. Розвиток інтелектуально-творчих задатків є перспективним у плані формування сфери інтелектуальної власності школярів.
3. Успішне засвоєння навчального матеріалу залежить не лише від пізнавальних можливостей і здібностей учнів, а й від організації вчителем роботи на уроці, коли кожен учень працює з оптимальним навантаженням.
4. Важливо розвивати в дітей молодшого шкільного віку не просто бажання вчитися, прагнення оволодівати знаннями, а виховувати у дитини органічну потребу вмотивовано сприймати нову інформацію, вміти застосовувати її в реальному житті, використовувати нові знання в реальних ситуаціях.

Презентація 

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *