Конспект уроку із зарубіжної літератури на тему «Тривога за руйнування духовних цінностей в оповіданні Рея Бредбері «Усмішка»»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку із зарубіжної літератури на тему «Тривога за руйнування духовних цінностей в оповіданні Рея Бредбері «Усм...
Посада: Вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: ЗОШ І-ІІ ст. с. Зелене

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вчить учнів висловлювати судження про події, зображені у творі; навчає розмірковувати про причини деградації людської цивілізації; пояснює сенс заголовку новели та його зв’язок з оптимістичним звучанням фіналу твору; розвиває мислення, мовні навички та творчі здібності; виховує почуття відповідальності за свої вчинки; виховує християнські ідеали та почуття прекрасного.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На жаль, у сьогоденні дійсно ми можемо простежити руйнування духовних цінностей людини, що ми і спостерігаємо у творі Рея Бредбері. Ваш урок зацікавлює. Дуже сподобалась актуалізація заняття. Чудова індивідуальна робота. Пізнавальною є підготовлена презентація учнем “Леонардо да Вінчі та його шедевр “Мона Ліза” “. Доцільне використання фрагменту із фільму. Дякую за корисний матеріал!

  2. Урок дуже пізнавальний та насичений. Учні матимуть гарну можливість дослідити глобальні питання сьогодення, висловити свою точку зору, сформувати поняття вічних цінностей. Гарна робота із картками. Розробка є змістовною, що й забезпечить досягнення поставленої мети. Дякую.