Презентація до уроку знайомства з творчістю Рея Бредбері, оповідання “Усмішка”, поняття новела

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до уроку знайомства з творчістю Рея Бредбері, оповідання “Усмішка”, поняття новела
Посада: заступник директора з виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Запорізький навчально – виховний комплекс № 109

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація дає змогу вчителю познайомити учнів з біографічними даними про письменника, допомагає учням сформувати поняття “фантастика”, “новела”, містить повідомлення про шедевр Леонардо да Вінчі , допомагає проаналізувати твір.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Презентація до уроку знайомства з творчістю Рея Бредбері, оповідання “Усмішка” Олесі Сергіївни дає змогу вчителю познайомити учнів з біографічними даними про письменника, допомагає учням сформувати поняття “фантастика”, “новела”, містить повідомлення про шедевр Леонардо да Вінчі , допомагає проаналізувати твір.

  2. Презентація (естетична, із тематичними висловлюваннями видатних особистостей, біографічними відомостями про автора) послідовно розкриває тему уроку. Але відсутні цілі заняття, тому мною сприймається як незавершена. Вважаю, недостатньо інформаційних слайдів стосовно новели “Усмішка”. Дякую. Кожукало Н.

  3. Хороша презентація, яка вміщує в собі і біографічний матеріал, і теоретичний, є визначення із теорії літератури, і цікаві факти з історії мистецтв. Але найбільше враження від вдало підібраних висловів відомих людей. Хороша робота.

  4. Гарним мотиватором до сприйняття навчального матеріалу є вдало підібрані епіграфи. Зібраний матеріал допоможе учням поринути у фантастичний світ та систематизувати знання з теми. Додаткова інформація спонукає учнів самостійно працювати. Дякую.