Конспект уроку зарубіжної літератури для 7 класу за темою «О.Генрі. Новела «Останній листок» – гімн людині, котра здатна на самопожертву заради ближнього»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку зарубіжної літератури для 7 класу за темою «О.Генрі. Новела «Останній листок» – гімн людині, котра здатна...
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Лутовинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок зарубіжної літератури у 7 класі «Новела «Останній листок» – гімн людині, котра здатна на самопожертву заради ближнього» – це урок – майстерня за ноосферою технологією з використанням елементів експресивної психотехніки.

Така форма діяльності на уроці цікава тим, що дає можливість не тільки познайомити з твором, розвивати певні уміння й навички, а й, враховуючи психологічні особливості кожної дитини, сформувати життєво необхідні компетенції.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гарна розробка сучасного уроку. Мети повністю досягнуто, хороший аналіз новели “Останній листок” та вдало розкриваються образи героїв. З такого уроку учні точно зроблять для себе правильні висновки, багато чого усвідомлять. Дякую!

  2. Так, згодна, ви показали справжній майстер -клас! Це сучасний урок за ноосферою технологією з використанням елементів експресивної психотехніки. Спробую і я. Дуже цікаво.