mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 7 класу “Скарби у наших душах… О.ГЕНРІ “ОСТАННІЙ ЛИСТОК””

Урок розроблено із застосуванням інноваційних технологій, що допоможе вчителю провести його творчо, сприятиме розвитку учнями особистісного ставлення до прочитаного і його самостійної оцінки, розвиває логіку, вміння робити висновки, прищеплює любов до ближнього, гуманне ставлення до людей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Є розходження між метою уроку та його змістовим наповненням ( не було зазначено про аналіз оповідання, але не розкриті особливості жанру новели). Гарно проведена актуалізація знань. Складна тема домашнього завдання, не впевнена, що всі учні впораються. Кожукало Н.

  2. Презентація була б гарним доповненням до уроку, Твір “Останній листок” є одним з найкращих ,тому що навчає цінувати людське життя та боротись за нього , спонукає до високих вчинків , Дякую!

  3. Цікавий урок, хотілося б презентацію до нього. В тексті конспекту уроку потрібно дотримуватись вимог до набору тексту, дуже важливо, що є робота з термінами, бо кожне незрозуміле слово веде до перешкод в навчанні. Дякую, колего!

  4. Урок непоганий. Є елементи аналізу та робота з текстом. Але не зрозуміла деякі моменти. Рольова гра – зачитувати описи пейзажу? І в анотації написано: “Урок розроблено із застосуванням інноваційних технологій…” Я їх не знайшла, вибачте.