mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 7 класу “Скарби у наших душах… О.ГЕНРІ “ОСТАННІЙ ЛИСТОК””

Урок розроблено із застосуванням інноваційних технологій, що допоможе вчителю провести його творчо, сприятиме розвитку учнями особистісного ставлення до прочитаного і його самостійної оцінки, розвиває логіку, вміння робити висновки, прищеплює любов до ближнього, гуманне ставлення до людей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
307

4 коментарі

  1. Є розходження між метою уроку та його змістовим наповненням ( не було зазначено про аналіз оповідання, але не розкриті особливості жанру новели). Гарно проведена актуалізація знань. Складна тема домашнього завдання, не впевнена, що всі учні впораються. Кожукало Н.

  2. Презентація була б гарним доповненням до уроку, Твір “Останній листок” є одним з найкращих ,тому що навчає цінувати людське життя та боротись за нього , спонукає до високих вчинків , Дякую!

  3. Цікавий урок, хотілося б презентацію до нього. В тексті конспекту уроку потрібно дотримуватись вимог до набору тексту, дуже важливо, що є робота з термінами, бо кожне незрозуміле слово веде до перешкод в навчанні. Дякую, колего!

  4. Урок непоганий. Є елементи аналізу та робота з текстом. Але не зрозуміла деякі моменти. Рольова гра – зачитувати описи пейзажу? І в анотації написано: “Урок розроблено із застосуванням інноваційних технологій…” Я їх не знайшла, вибачте.