mail@urok-ua.com

Конспект уроку зарубіжної літератури О.Генрі «Останній листок». Взаємопорозуміння та прагнення зробити добро іншим як засіб подолання життєвих негараздів.

“У маленькому тілі часто таїться велика душа”,- говорить англійська приказка. Новела О.Генрі “Останній листок” – яскраве тому підтвердження.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
606

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Учитель майстерно володіє словом, дуже вдало підбирає проблемні питання, для більшого емоційного впливу на учнів залучає різні види сприйняття через різні види мистецтва. Мені дуже сподобався метод “Щоденника подвійних записів”. Урок має чітко дотриману навчальну мету, і безумовно вагомий вплив на внутрішній світ учнів, духовність,формування ціннісних орієнтацій.

  2. Як майстерно продуманий та розписаний урок! За цим конспектом можна провести урок і початкывцю, і вчителю – методисту. На жаль, таких уроків мало, тому щиро за вас рада. Ви справжній професіонал. Дякую.

  3. Цікава розробка уроку. Сподобалося, що вчитель не звертається до банальної перевірки домашнього завдання, а прводить мотиваційну діяльності на основі уже вивчених творів. Дуже сподобався “Щоденник подвійних записів, візьму собі на замітку., Дякую!

  4. На уроці вчитель досягає поставленої мети , шляхом впровадження проблемного навчання, інноваційних методів та прийомів.Учні отримували випереджальні індивідуальні завдання до уроку.Сподобався метод “Карта персонажів”.