Конспект уроку зарубіжної літератури О.Генрі «Останній листок». Взаємопорозуміння та прагнення зробити добро іншим як засіб подолання життєвих негараздів.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку зарубіжної літератури О.Генрі «Останній листок». Взаємопорозуміння та прагнення зробити добро іншим як за...
Посада: Вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Білоусівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вознесенського району Миколаївської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

“У маленькому тілі часто таїться велика душа”,- говорить англійська приказка. Новела О.Генрі “Останній листок” – яскраве тому підтвердження.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Однозначно — проведена вчителькою вагома підготовча робота.Добре, що були завдання випереджувальні, також проблемні запитання Але реалізовані не всі поставлені цілі (виділяти ознаки новели у даному творі, удосконалювати навички аналізу тексту). Як використовувалася виставка книг? Який звучав аудіоуривок? Дякую. Кожукало Н.

  2. Учитель майстерно володіє словом, дуже вдало підбирає проблемні питання, для більшого емоційного впливу на учнів залучає різні види сприйняття через різні види мистецтва. Мені дуже сподобався метод “Щоденника подвійних записів”. Урок має чітко дотриману навчальну мету, і безумовно вагомий вплив на внутрішній світ учнів, духовність,формування ціннісних орієнтацій.

  3. Як майстерно продуманий та розписаний урок! За цим конспектом можна провести урок і початкывцю, і вчителю – методисту. На жаль, таких уроків мало, тому щиро за вас рада. Ви справжній професіонал. Дякую.

  4. Цікава розробка уроку. Сподобалося, що вчитель не звертається до банальної перевірки домашнього завдання, а прводить мотиваційну діяльності на основі уже вивчених творів. Дуже сподобався “Щоденник подвійних записів, візьму собі на замітку., Дякую!

  5. На уроці вчитель досягає поставленої мети , шляхом впровадження проблемного навчання, інноваційних методів та прийомів.Учні отримували випереджальні індивідуальні завдання до уроку.Сподобався метод “Карта персонажів”.