Конспект уроку з зарубіжної літератури для 7 класу на тему «Своєрідність вирішення проблеми батьків та дітей в оповіданні Джеймса Олдріджа «Останній дюйм»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з зарубіжної літератури для 7 класу на тему «Своєрідність вирішення проблеми батьків та дітей в оповіданн...
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: КЗ "Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст."

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Одвічна тема — це батьки і діти,
Де всюди поруч радість і жура.
Тут завжди є причина порадіти
І місце є для щастя і добра
Джеймс Олдрідж своєрідно виришує проблеми батьків і дітей. Він відправляє своїх героїв в екстремальну ситуацію. Лише так, перед обличчям смерті герої розуміють, що вони рідні, батько і син, не лише по крові, а мають і душевну близькість. Починають долати останній дюйм, який відділяв їх один від одного протягом багатьох років. Відчувши відповідальність один за одного, батько і син змогли розгледіти, зрозуміти і по-справжньому полюбити один одного.

У оповіданні Джеймса Олдріджа “Останній дюйм” є такі цитати:
«У житті не раз настають вирішальні хвилини і залишаються вирішальні дюйми…»
«Людина одна не може, не повинна…»
«Останній дюйм, який розділяє всіх і все, нелегко подолати, якщо не бути майстром своєї справи».

Я хочу, щоб у кожного в серці був ключик взаєморозуміння, щоб ми могли впевнено сказати: “Я можу подолати останній дюйм!”

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
5
(1)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок є змістовним, сучасним. Завдяки хорошим ідеям вчителя такий урок можна провести на високому рівні. Кожен урок роблять насиченішим та яскравішим інсценізації, тож дякую за її використання. Дякую!

  2. Сама анотація до уроку вже є дзвіночком, який засвідчує про те, що розробка є вдалою. Заняття гарне, відображає всі етапи уроку. Можу сказати, що мені усе сподобалось, адже урок сучасний, і здатний зацікавити. В матеріалі використано інноваційні методи навчання. Усе доречне: інтерв*ю з письменником, інсценізація, робота в групах, складання сенкану “Людина”, перегляд буктрейлеру. Хороша ідея з порадами Бену, Деві та матері. Дякую за чудовий матеріал!