mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури на тему “Проблема взаємин між батьками й дітьми. За оповіданням Джеймса Олдріджа “Останній дюйм”. Символічність назви оповідання”

7 клас. Зарубіжна література. Урок на тему: Проблема взаємин між батьками й дітьми (За оповіданням Джеймса Олдріджа «Останній дюйм»). Символічність назви оповідання
Очікувальні результати: Ознайомити з основними фактами життя і творчості Джеймса Олдріджа; розвивати вміння аналізу художнього твору, вирізняти кульмінаційні моменти сюжету, їхнє значення для розкриття образів персонажів; вчити аналізувати образи персонажів: їхні характерні риси, вчинки, стосунки з іншими персонажами; вчити знаходити у оповіданні символи, виявляти їх прихований зміст, множинність тлумачення; навчати висловлювати власне ставлення до порушених у оповіданні проблем, актуальність проблематики для сьогодення; виховувати почуття любові до батьків, прагнення порозумітися з ними на основі народних традицій
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу
Обладнання:Зарубіжна література: підруч.для 7 – го кл/ Євгенія Волощук, Олена Слободянюк.- Київ: Генеза, 2015. – 272 с., картки, презентація, кадри з кінофільму, словники для дітей.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
146

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Робочий урок літератури. Учитель концентрує увагу учнів на аналізі твору, роботі з текстом та виховній проблематиці новели. Гармонійно подналася і групова робота “Родинне дерево”. Дякую.