mail@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку із заруб. літ. у 7 кл “Дж. Олдрідж. “Останній дюйм” Проблема взаємин між батьками і дітьми”

Розробка відкритого уроку із зарубіжної літератури у 7кл., де використані елементи інтерактивних технологій, мультимедійна презентація.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Проведенню уроку передувала серйозна підготовча робота. Використані цікаві форми роботи. Але презентація потребує доопрацювання: на деяких слайдах багато словесної інформації та зображень підводного світу, а головне — немає логічного завершення. Дякую. Кожукало Н.

  2. Згодна з попереднім коментарем: гарна робота. Про письменника у вигляді інтерв’ю – цікаво. Є словникова робота. З досвіду: проблему взаємин між батьками і дітьми я виношу на окремий урок, бо тема дуже актуальна та часто болюча для дітей.

  3. У конспекті уроку використано багато інтерактивних технологій. Хороші та актуальні методи роботи допоможуть краще організувати роботу класу та досягти мети уроку. Багато форм роботи. Дуже сподобалися “Інтерв*ю з письменником”, “Фанфік”, “Мозкова атака”. Важливим моментом цієї теми є обговорення “Проблемного питання”, що тут також використано. Презентація є корисною для учнів, адже діти розвиватимуть уяву, краще зможуть зрозуміти та запам*ятати матеріал твору.