Конспект уроку для 10 класу з теми “«Портрет Доріана Грея» як осереддя творчості письменника, філософсько-естетичні та моральні проблеми твору. Своєрідність теми кохання в романі О. Уайльда”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку для 10 класу з теми “«Портрет Доріана Грея» як осереддя творчості письменника, філософсько-естетичн...
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Запорізька ЗОШ I- III ступенів № 75

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок допоможе учням розібратися з трьома видами кохання в романі: романтичною, піднесеною, буденною і усвідомити, що вони відтіняють в «Портреті Доріана Грея» найстрашнішу форму любові – любов до самого себе.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Некоректно сформульована тема уроку. Не розглядалися філософсько-естетичні та моральні проблеми (про них зазначено в меті). Однотипність форм роботи: бесіда (запитання послідовні та логічні) та учнівське повідомлення. Бракує наочності. Вибачте. Кожукало Н.

  2. Учитель, застосовуючи метод бесіди, вчить учнів самостійно мислити, робити висновки, аналізувати. В організації самостійної роботи є застосування випереджувальних завдань.Таким чином, закріплюються, поглиблюються та систематизуються читацькі компетентності учнів. Дякую.

  3. Увесь урок побудований на діалозі вчителя і учнів, це, як на мене, дещо забагато. Можна було б розбавити цікавими завданнями. Але сподобалося, як автор послідовно веде цей діалог, будує логічний ланцюжок подій і наслідків. Все це можна обіграти у вигляді конференції чи круглого столу.

  4. Основна увага на уроці приділяється бесіді. Вчитель спонукає учнів до висловлення власної думки, розвитку критичного мислення, створює умови для розвитку творчих здібностей. Сподобалось складання схеми під час підсумку уроку.