mail@urok-ua.com

Конспект уроку для 10 класу з теми “«Портрет Доріана Грея» як осереддя творчості письменника, філософсько-естетичні та моральні проблеми твору. Своєрідність теми кохання в романі О. Уайльда”

Урок допоможе учням розібратися з трьома видами кохання в романі: романтичною, піднесеною, буденною і усвідомити, що вони відтіняють в «Портреті Доріана Грея» найстрашнішу форму любові – любов до самого себе.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
524

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Учитель, застосовуючи метод бесіди, вчить учнів самостійно мислити, робити висновки, аналізувати. В організації самостійної роботи є застосування випереджувальних завдань.Таким чином, закріплюються, поглиблюються та систематизуються читацькі компетентності учнів. Дякую.

  2. Увесь урок побудований на діалозі вчителя і учнів, це, як на мене, дещо забагато. Можна було б розбавити цікавими завданнями. Але сподобалося, як автор послідовно веде цей діалог, будує логічний ланцюжок подій і наслідків. Все це можна обіграти у вигляді конференції чи круглого столу.

  3. Основна увага на уроці приділяється бесіді. Вчитель спонукає учнів до висловлення власної думки, розвитку критичного мислення, створює умови для розвитку творчих здібностей. Сподобалось складання схеми під час підсумку уроку.