super@urok-ua.com

Конспект уроку для 10 класу з теми “Концепція життя, краси і насолоди в творчості О.Уайльда. Духовна деградація особистості в романі “Портрет Доріана Грея”

Автор матеріалу: Конспект уроку для 10 класу з теми “Концепція життя, краси і насолоди в творчості О.Уайльда. Духовна деградація ос...

Урок допоможе опанувати учням естетичні погляди автора роману «Портрет Доріана Грея», прослідкувати життєвий шлях головного героя Доріана Грея і деградацію його душі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конспект уроку для 10 класу з теми “Концепція життя, краси і насолоди в творчості О.Уайльда. Духовна деградація особистості в романі “Портрет Доріана Грея” Юлії Вікторівни допоможе опанувати учням естетичні погляди автора роману, прослідкувати життєвий шлях головного героя Доріана Грея і деградацію його душі.

  2. 10 клас. Цікава тема. 45 хвилин учитель веде бесіду. Учні сидять і…хтось відповідає, хтось не чує, хтось займається своїми справами. Вибачте, якщо я нафантазувала.Але роботу з учнями на уроці треба продумувати. Ця форма мені здається невдалою.