mail@urok-ua.com

Мультимедійна презентація з української літератури до теми «Собор – символ духовної краси людини в однойменному романі Олеся Гончара»

Мультимедійна презентація з української літератури до теми «Собор – символ духовної краси людини в однойменному романі Олеся Гончара»
Розкрити ефективність використання інформаційно комунікативних технологій на заняттях літератури для формування соціально активної особистості студента.

Вікно перегляду презентації

  • : Кордонська Альона Василівна
  • : викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  • : Могилів-Подільський технолого-економічний коледж Вінницького НАУ
  • Мультимедійна презентація Собор – символ духовної краси
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вибачте, але є суттєві зауваження до даної презентації: 1.Велика кількість слайдів. 2. Дрібний шрифт. 3. Кожен слайд повинен мати назву. 4. Через блідий художній фон на слайдах №№38 – 43 не видно назв. 5. Зайвими, на мою думку, є кетяги калини фактично на всіх слайдах, через них на можна якісно прочитати фрагменти текстового матеріалу (№№6, 13, 21, 22, 26, 30 тощо). 6. Недопустимі “розтягнуті” фотографії.

  2. Дуже гарна презентація. Нічого зайвого. Все у відповідності до теми. Подобаються схеми, завдання. Тільки одне питання-зауваження: 46 слайдів – це, мабуть, забагато? Дякую.