Мультимедійна презентація з української літератури до теми «Собор – символ духовної краси людини в однойменному романі Олеся Гончара»

Автор публікації
Автор матеріалу: Мультимедійна презентація з української літератури до теми «Собор – символ духовної краси людини в однойменному романі О...
Посада: викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Місце роботи: Могилів-Подільський технолого-економічний коледж Вінницького НАУ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мультимедійна презентація з української літератури до теми «Собор – символ духовної краси людини в однойменному романі Олеся Гончара»
Розкрити ефективність використання інформаційно комунікативних технологій на заняттях літератури для формування соціально активної особистості студента.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
5
(1)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вибачте, але є суттєві зауваження до даної презентації: 1.Велика кількість слайдів. 2. Дрібний шрифт. 3. Кожен слайд повинен мати назву. 4. Через блідий художній фон на слайдах №№38 – 43 не видно назв. 5. Зайвими, на мою думку, є кетяги калини фактично на всіх слайдах, через них на можна якісно прочитати фрагменти текстового матеріалу (№№6, 13, 21, 22, 26, 30 тощо). 6. Недопустимі “розтягнуті” фотографії.

  2. Дуже гарна презентація. Нічого зайвого. Все у відповідності до теми. Подобаються схеми, завдання. Тільки одне питання-зауваження: 46 слайдів – це, мабуть, забагато? Дякую.