mail@urok-ua.com

Мультимедійна презентація до уроку зарубіжної літератури у 3 класі з теми: “Віталій Біанкі “Мишенятко Пік”

Мультимедійна презентація сприятиме ознайомленню учнів з творчістю Віталія Біанкі; вихованню спостережливості, допитливості; формуванню бережливого ставлення до життя тварин, їхніх звичок та повадок.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Яскрава презентація, в основі якої закладений урок. Вважаю,що кожна презентація лише підкреслює або доповнює задум та ідею уроку ,ала не обмежує його можливостей.Добре.якщо педагог надасть матеріал в повному обсязі.Дякую.

  2. Ольго Федорівно! Вітаю ще раз. Познайомилася з наступною Вашою розробкою. Це лише частина уроку: знайомство з автором та віртуальною виставкою. Далі йде показ мультфільму. Методисти рекомендують спочатку читати книгу, бо це оригінал. Далі – дивитися фільм або мультфільм, якщо фільм не поставлений. Немає конспекту, тому не можу визначити, що у Вас було спочатку. Бажаю успіхів Вам і надалі!

  3. Знайомству із творчістю письменника допомагає мультимедійна презентація, яка складена для учнів початкової школи. Матеріал виховує в дітей бережливе ставлення до навколишнього світу. Дякую.