super@urok-ua.com

Конспект уроку для 10 класу з теми “«Портрет Доріана Грея» як осереддя творчості письменника, філософсько-естетичні та моральні проблеми твору. Втілення різних форм естетизму в образах Безіла Голуорда, Генрі Уоттона та Доріана Грея в романі”

Автор матеріалу: Конспект уроку для 10 класу з теми “«Портрет Доріана Грея» як осереддя творчості письменника, філософсько-естетичн...

Урок допоможе усвідомити, чому персонажі твору поділяються на “художників” й “критиків”, а також в чому полягає гуманістичний смисл роману.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дякую за розробку уроку Юлії Вікторівнї, де вона розкриває тему гуманістичного смислу роману, діти працюють у групах, шукають істину; цікавою вважаю роботу у групах, роботу з таблицями, домашнє завдання змусить учнів замислитися над питанням про красу людини, про мораль у суспільстві. Творчох наснаги вчителю.

  2. Впродовж уроку учні презентують результати групової роботи, а саме, характеризують образи обраних героїв.Заповнення схеми і таблиці логічно завершують урок. Домашнє завдання носить творчий характер, гадаю, зацікавить учнів.