Шарль Бодлер. Збірка «Квіти зла». Протиставлення дійсності та ідеалу як семантико – образна вісь збірки. Традиційність і своєрідність вирішення проблеми «поет і натовп» у поезії «Альбатрос»

Автор публікації
Автор матеріалу: Шарль Бодлер. Збірка «Квіти зла». Протиставлення дійсності та ідеалу як семантико – образна вісь збірки. Традиційність і...
Посада: Учитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Миколаївський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка уроку розрахована для вчителів зарубіжної літератури , які працюють у 10 класі. Матеріал допоможе провести урок цікаво, не дивлячись на те, що матеріал складний.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчитель вдало планує навчальну діяльність на уроці. Складний матеріал викладається на доступному для сприйняття рівні. Ольга Григорівна обирає доцільні методичні прийоми для результативного уроку. Дякую.

  2. Гарно продумана робота. Багато запитань в актуалізації. На уроці учениця виступає з повідомленням про історію створення збірки “Квіти зла”. Висвітлюється чимало фактичного матеріалу. Хороший аналіз самої збірки. На уроці учні не сумують: є перегляд відео та презентації, робота з асоціаціями, учні висловлюють свої позиції. Оптимістичне завершення уроку “Квіткою добра”. Дякую!