Урок зарубіжної літератури в 9 класі на тему “Моральні ідеали в романі Гарпер Лі “Убити пересмішника”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок зарубіжної літератури в 9 класі на тему “Моральні ідеали в романі Гарпер Лі “Убити пересмішника”
Посада: учитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Використання форми проведення уроку – літературна дегустація та методу дослідження дає можливість формування у здобувачів освіти предметних компетентностей:
навчальної: визначити проблематику та моральні ідеали у творі Гарпер Лі «Вбити пересмішника»; здійснити аналіз образів твору, прослідкувати за змінами їхніх характерів; обговорити проблему дорослішання, становлення особистості;
розвивальної: розвивати навички критичного мислення та зв’язного мовлення;
виховної: виховувати в учнів потребу у високих естетичних та гуманних цінностях;
формування ключових компетентностей:
уміння вчитися: розвивати навички оцінювати культурно-мистецькі явища;
комунікативної: розвивати навички роботи в групах;
інформаційної :розвивати навички роботи із джерелами інформації;
загальнокультурної: виховувати прагнення до літературної освіти, естетичний смак, розширювати кругозір у здобувачів освіти.
Пропонується презентація даного уроку.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Доброго дня! Дякую, що зацікавилися моїм уроком. Вибачте, що вчасно Вам не відповіла, бо не сподівалася побачити відгуки. Дегустація – смакувати, чи сподобався твір, які відчуття, емоції, думки викликав.

  2. Вчителькою проведена значима підготовча робота до уроку. Але чому названо заняття літературною дегустацією? Як про це зрозуміли учні? У презентації дуже багато слайдів, важким для зорового сприйняття є помаранчовий колір. Навіщо на початку уроку оголошувати великий список цілей? Дякую. Кожукало Н.

  3. Є доречний вислів : “Не розважати читача, а будити в ньому зрілість”. Цей вислів стосується саме цього уроку. Під час вивчення таких тем учням важливо “зайняти власну позицію” і завдяки запропонованим формам роботи в учнів буде така можливість.

  4. Дуже гармонійно складений конспект уроку.На таких уроках учні вчаться дискутувати,відстоювати свою точку зору, а мотивація виробляє в учнів культуру мовлення та культуру спілкування.Дякую

  5. Презентація знайомить з перебігом уроку зарубіжної літератури. Знайомство з новим матеріалом починається буктрейлером, це розвиває пізнавальний інтерес учнів. Інтерактивна вправа “Займи позицію” розвиває навички критичного мислення. Дякую.