mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури 6 клас на тему “Антон Павлович Чехов «Хамелеон». Діалог як основна форма розкриття сюжету. Викриття пристосуванства, підлабузництва в оповіданні”

Конспект уроку із сумом нагадує нам про забуту людську гідність. У цьому піднесеність і величність реальності прози А.П.Чехова. Використані вчителем методи і прийоми сприяють розвитку зв’язного мовлення, логічного та критичного мислення, що покликані виховувати сучасну особистість.

Конспект уроку

Презентація до уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
53

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Дякую вчителеві за грунтовну підготовку до уроку.Це відчувається навіть у формулюванні мотивації до навчання учнів.Матеріал уроку підкріплювався слайдами ,оригінальними аудіазаписами,щоденником -оглядом подій ,що взагалі створило атмосферу творчого середовища.Успіхів!

  2. Сподобався план уроку, цікаві форми роботи, налаштовані на активізацію учнів, формування життєвих та загальнолюдських компетентностей, звязок твору А.Чехова із сучасністю та життєвим вибором – яким бути, кожного учня. Вдалою є мотивація та проблемні питання, емоційние налаштування на урок. Молодець, пані Маріє, так тримати і далі. Успіхів Вам у викладанні чудового предмету!