Конспект уроку із зарубіжної літератури 6 клас на тему “Антон Павлович Чехов «Хамелеон». Діалог як основна форма розкриття сюжету. Викриття пристосуванства, підлабузництва в оповіданні”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку із зарубіжної літератури 6 клас на тему “Антон Павлович Чехов «Хамелеон». Діалог як основна форма р...
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку із сумом нагадує нам про забуту людську гідність. У цьому піднесеність і величність реальності прози А.П.Чехова. Використані вчителем методи і прийоми сприяють розвитку зв’язного мовлення, логічного та критичного мислення, що покликані виховувати сучасну особистість.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Вчителька, звичайно, провела підготовку до уроку, але, вибачте, маю деякі зауваження. Презентація не має змістового навантаження. Фізкультхвилинка для початкової школи. Відсутня практична робота над літературними термінами. Вважаю, що багато домашнього завдання. Дякую. Кожукало Н.

  2. Як говорив Антон Павлович Чехов : “Стислість – сестра таланту”. Чехов – це великий мастер маленьких оповідань, які навчають нас бути людьми, автор викриває людські пороки та підводить нас проявляти людяність , добропорядність.

  3. Марія Дмитрівна акцентувала увагу дітей саме на діалогах як основної форми розкриття сюжету.
    А Чехов робить це з надзвичайною майстерністю.Він шукає спільні закономірності,узагальнює характеристики ніби дуже різних за походженням людей.Учні запам”ятають невелике оповідання А.Чехова,але з великим змістом.Дякую

  4. Так, гарний конспект уроку. Аудіо не часто зустрінеш на уроці. Оригінально усне малювання образу героя. Мені спобалась і презентація.Автор – фахівець. Так тримати! Успіхів вам.

  5. Дякую вчителеві за грунтовну підготовку до уроку.Це відчувається навіть у формулюванні мотивації до навчання учнів.Матеріал уроку підкріплювався слайдами ,оригінальними аудіазаписами,щоденником -оглядом подій ,що взагалі створило атмосферу творчого середовища.Успіхів!

  6. Сподобався план уроку, цікаві форми роботи, налаштовані на активізацію учнів, формування життєвих та загальнолюдських компетентностей, звязок твору А.Чехова із сучасністю та життєвим вибором – яким бути, кожного учня. Вдалою є мотивація та проблемні питання, емоційние налаштування на урок. Молодець, пані Маріє, так тримати і далі. Успіхів Вам у викладанні чудового предмету!