super@urok-ua.com

Презентація із зарубіжної літератури для 6 класу “Підсумок вивченого за І семестр”, кросенс до оповідання А.Чехова “Хамелеон”

Автор матеріалу: Презентація із зарубіжної літератури для 6 класу “Підсумок вивченого за І семестр”, кросенс до оповідання А....

Матеріал призначений для підведення підсумків вивченого на уроках зарубіжної літератури у І семестрі. Створені кросенси дають змогу відтворити у пам’яті сюжети прочитаних творів.

Презентація

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Інна Григорівна створила чудову презентацію,і використала сучасні технології.Обов”язково порекомендую своїм колегам.Діти будуть у захваті від такого уроку.Гарно сформульовані запитання.Дякую

  2. Кроссенс – це надзвичайно цікавий та ефективний прийом, який учні із захопленням розгадують. Дійно, саме такі кроссенси надають можливість відтворити у пам*яті учнів сюжети прочитаних творів. Дякую за Ваші ідеї!

  3. Дуже яскраве та цікаве напрацювання. Такі завдання учням подобаються, а головне – запам*ятовуються. Дякую за гарний матеріал! Бажаю креативності та здібних учнів!

  4. Нещодавно познайомилася з таким прийомом як “кроссенс”, проте дуже сильно захопилася ним. Ваші кросенси – чудові, мені самій захотілося їх розгадати. Також мені сподобалася і Ваша презентація, котра складається з гарних малюнків до творів. Дякую.