Розвиток мовлення . Співзвучність «Пісні про Роланда» героїчним епосам інших народів світу. 8 кл.

Автор публікації
Автор матеріалу: Розвиток мовлення . Співзвучність «Пісні про Роланда» героїчним епосам інших народів світу. 8 кл.
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 27

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розвиток мовлення . Співзвучність «Пісні про Роланда» героїчним епосам інших народів світу. 8 кл.
У даному матеріалі учнями й учителем проводиться дослідження й аналіз ” Пісні про Роланда”, ” Слова о полку Ігоревім”, ” Пісні про Нібелунгів”, ” Пісні про мого Сіда”. Проїлюстровано роботу методом кейсу, роботу в групах, створення учнями рекламних проектів за вивченими творами.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Обов”язки учнів чітко визначено, тому що вони проявляють творчість, досліджують. Зображення презентації цікаво споглядати, але бракує текстової інформації про споруди. Дякую!

  2. Проведенню уроку передувала серйозна підготовча робота. Учням пропонується виконати ряд завдань, але, на мою думку, не можливо якісно виконати їх за 45 хвилин. Презентації про середньовічні замки бракує словесного матеріалу (назв). Дякую. Кожукало Н.

  3. Погоджуюсь із відкуком Наталії Вихрист про Вашу роботу, Публікація вдала, є корисною для багатьох колег, Публікуйте і надалі такі напрацювання , Дякую! Бажаю натхнення!

  4. Однією з вимог сучасного уроку є правильна організація роботи учнів на уроці. Саме учнів. Ви це зробили гарно, вдало. Учні у вас дійсно пошуковці, творці. літературознавці. Беру собі в копілку вашу роботу. дякую.

  5. Вчитель застосовує багато різних прийомів на уроці, створюючи цим атмосферу Середньовіччя, дуже вдалою є робота з кейсами, робота над визначенням спільних художніх засобів у епосах, можна було б ще створити літературний портрет кожного з героїв творів за цитатами та власною уявою. Сподобалося як вчитель пов*язала ідею творів з сучасним життям, це дуже важливо. Прекрасний конспект!