mail@urok-ua.com

Розвиток мовлення . Співзвучність «Пісні про Роланда» героїчним епосам інших народів світу. 8 кл.

Розвиток мовлення . Співзвучність «Пісні про Роланда» героїчним епосам інших народів світу. 8 кл.
У даному матеріалі учнями й учителем проводиться дослідження й аналіз ” Пісні про Роланда”, ” Слова о полку Ігоревім”, ” Пісні про Нібелунгів”, ” Пісні про мого Сіда”. Проїлюстровано роботу методом кейсу, роботу в групах, створення учнями рекламних проектів за вивченими творами.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
73

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Погоджуюсь із відкуком Наталії Вихрист про Вашу роботу, Публікація вдала, є корисною для багатьох колег, Публікуйте і надалі такі напрацювання , Дякую! Бажаю натхнення!

  2. Однією з вимог сучасного уроку є правильна організація роботи учнів на уроці. Саме учнів. Ви це зробили гарно, вдало. Учні у вас дійсно пошуковці, творці. літературознавці. Беру собі в копілку вашу роботу. дякую.

  3. Вчитель застосовує багато різних прийомів на уроці, створюючи цим атмосферу Середньовіччя, дуже вдалою є робота з кейсами, робота над визначенням спільних художніх засобів у епосах, можна було б ще створити літературний портрет кожного з героїв творів за цитатами та власною уявою. Сподобалося як вчитель пов*язала ідею творів з сучасним життям, це дуже важливо. Прекрасний конспект!