mail@urok-ua.com

Розвиток мовлення . Співзвучність «Пісні про Роланда» героїчним епосам інших народів світу. 8 кл.

Розвиток мовлення . Співзвучність «Пісні про Роланда» героїчним епосам інших народів світу. 8 кл.
У даному матеріалі учнями й учителем проводиться дослідження й аналіз ” Пісні про Роланда”, ” Слова о полку Ігоревім”, ” Пісні про Нібелунгів”, ” Пісні про мого Сіда”. Проїлюстровано роботу методом кейсу, роботу в групах, створення учнями рекламних проектів за вивченими творами.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
89

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Проведенню уроку передувала серйозна підготовча робота. Учням пропонується виконати ряд завдань, але, на мою думку, не можливо якісно виконати їх за 45 хвилин. Презентації про середньовічні замки бракує словесного матеріалу (назв). Дякую. Кожукало Н.

  2. Погоджуюсь із відкуком Наталії Вихрист про Вашу роботу, Публікація вдала, є корисною для багатьох колег, Публікуйте і надалі такі напрацювання , Дякую! Бажаю натхнення!

  3. Однією з вимог сучасного уроку є правильна організація роботи учнів на уроці. Саме учнів. Ви це зробили гарно, вдало. Учні у вас дійсно пошуковці, творці. літературознавці. Беру собі в копілку вашу роботу. дякую.

  4. Вчитель застосовує багато різних прийомів на уроці, створюючи цим атмосферу Середньовіччя, дуже вдалою є робота з кейсами, робота над визначенням спільних художніх засобів у епосах, можна було б ще створити літературний портрет кожного з героїв творів за цитатами та власною уявою. Сподобалося як вчитель пов*язала ідею творів з сучасним життям, це дуже важливо. Прекрасний конспект!