mail@urok-ua.com

Розробка уроку з української літератури у 5-му класі з теми “Літературні казки. Іван Франко. Казка «Фарбований Лис»

Урок містить біографічні відомості про Івана Франка, які не перевантажені датами, що робить матеріал легким для сприймання. Публікація місить фотоматеріали, завдяки яким автор максимально наближений до учнів.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
121

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Доброзичливе,щире,емоційне спілкування на уроці української літератури – це урок,на якому не може бути ні вчителя,ні учнів,а тільки читачі,які йдуть незвіданими стежками,дивуються,діляться враженнями.Доповнюють урок гарні фотоматеріали.Дякую

  2. Цікавими для дітей десятирічного віку є відомості про різні імена письменника та причини їх появи. Добра розповідь про дитинство й родину Каменяра. Малувата кількість вправ для роботи з текстом (це моя особиста думка)!

  3. З уроку можу взяти для себе читання естафетами, характеристику Микити за цитатами, кросворд. Хотілося б більш розгорнутий опис видів діяльності, обладнання. Обов*язково необхідно вказувати форми роботи над тим чи іншим завданням.

  4. Просто дати учням визначення “літературна казка” – замало. Ви забули розглянути з учнями особливості літературної казки. Наприклад. я на своєму уроці пропоную учням заповнити табличку – зіставлення “Спільне і відмінне в казках”(народних та літературних), таким чином учням буде легше зрозуміти особливості різновидів казок. Щодо домашнього завдання. то коли ми з учнями записуємо визначення. то вони знають, що я неодмінно задам додому – вивчити його. Але, це – мої поради. Можливо, Вам краще з таким конспектом. Бажаю Вам успіхів.