super@urok-ua.com

Розробка уроку з української літератури в 5 класі на тему “Подорож до країни «Казки» (на матеріалі казки «Фарбований лис» І. Франка)”

Автор матеріалу: Розробка уроку з української літератури в 5 класі на тему “Подорож до країни «Казки» (на матеріалі казки «Фарбован...

Пропонується Вашій увазі розробка уроку з української літератури в 5 класі. Тема. Подорож до країни «Казки» (на матеріалі казки «Фарбований лис» І.Франка). Метою уроку є підтримувати інтерес учнів до казок; розвивати спостережливість, увагу, активізувати читацьку пам’ять; викликати бажання творити добро; сприяти вихованню милосердя, почуття колективізму, товариськості, чемністі, дисциплінованості у школярів; допомогти учням виявити свої творчі, акторські здібності.

Розробка уроку з української літератури

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Таке виникає відчуття, що це просто якийсь уривок уроку, адже він не закінчений : немає підсумку уроку, відсутнє домашнє завдання. Виправте Додаток №2. В українській мові це “цибуля”. Візьміть слово “луки”. Тип уроку повинен вказуватись обов’язково. Хоча всі інші завдання добре підібрані.

  2. Сподобалися усі зупинки заняття. Завдання вдало підібрані для хлопчиків та дівчаток. Хороший задум з інсценізаціями. Додатки стануть у пригоді для проведення такого заходу. Але у роботі є помилки. В загальному мені матеріал сподобався, тому я його вже завантажила та використаю у своїй роботі. Такі заходи є цікавими для учнів. Дякую.