mail@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури в 6 класі на тему: “Казка “Названий батько”. Відображення у творі уявлень народу про щастя, про працю як основу життя. Виділення героїв казки” + презентація

Ознайомити учнів зі змістом казки; розвивати навички правильного, свідомого, виразного читання з дотриманням засобів виразності усного мовлення та основних норм літературної вимови; вчити аналізувати прочитане, виділяти дійових осіб казки, характеризувати їх, оцінювати їхні вчинки; знаходити в тексті рядки для підтвердження своєї думки; розвивати й коригувати сприймання, довільну увагу, пам’ять, словесно-логічне й образне мислення, уяву на основі роботи з художнім текстом; розвивати зв’язне мовлення школярів методом стимулювання до активного спілкування повними реченнями, збагачувати словниковий запас; виховувати чесність, милосердя, повагу до старших, бажання робити добрі вчинки.

Конспект уроку

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
76

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Вчитель використовує скоромовки для покращення звукової вимови. Інтерактивні вправи, групова робота сприяють кращому засвоєнню теми уроку. Вчитель обирає дієві методи , розвиває творчі здібності учнів.

  2. Цікавий конспект уроку у якому використано різноманітні сучасні прийоми та методи роботи. Використано презентацію, яка заохотить учнів до прочитання казки , а також роботи над змістом. Використання тестів з вибором однієї правильної відповіді з двох можливих буде не таким складним для учнів.

  3. На уроці використовуються сучасні форми та методи роботи. Учні зацікавлені навчальним матеріалом, тому що вирушають у Країну Казок. Проводиться робота в парах, а пізніше в групах. Діти розв*язують цікавий кросворд. Гарно діти ознайомлюються з казкою, розвивають навички виразного читання. Добре продумані завдання до твору. Ефективною є інтерактивна вправа “Сонечко”. Схвалюю тест “Що з двох правильне?”. Діти також збагачують свій словниковий запас, виховують милосердя, чесність, повагу до старших. Подана презентація – це хороший помічник будь-якого вчителя-словесника. Дякую за цікавий та змістовний матеріал!