mail@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури в 6 класі на тему: “Казка “Названий батько”. Відображення у творі уявлень народу про щастя, про працю як основу життя. Виділення героїв казки” + презентація

Ознайомити учнів зі змістом казки; розвивати навички правильного, свідомого, виразного читання з дотриманням засобів виразності усного мовлення та основних норм літературної вимови; вчити аналізувати прочитане, виділяти дійових осіб казки, характеризувати їх, оцінювати їхні вчинки; знаходити в тексті рядки для підтвердження своєї думки; розвивати й коригувати сприймання, довільну увагу, пам’ять, словесно-логічне й образне мислення, уяву на основі роботи з художнім текстом; розвивати зв’язне мовлення школярів методом стимулювання до активного спілкування повними реченнями, збагачувати словниковий запас; виховувати чесність, милосердя, повагу до старших, бажання робити добрі вчинки.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Діти із задоволенням люблять уроки,на яких вивчають казки.А ще як робота на уроці стає цікавою,нестандартною,то результат забезпечений.Сподобалась презентація до уроку.Дякую

  2. У конспекті уроку літератури поєднуються традиційні та сучасні методи навчання. Учитель навчає учнів висловлювати думки, уважно працювати з текстом.Тестові завдання допоможуть виявити рівень засвоєння казкового матеріалу. Робочий та продуктивний урок. Дякую.

  3. Вчитель використовує скоромовки для покращення звукової вимови. Інтерактивні вправи, групова робота сприяють кращому засвоєнню теми уроку. Вчитель обирає дієві методи , розвиває творчі здібності учнів.

  4. Цікавий конспект уроку у якому використано різноманітні сучасні прийоми та методи роботи. Використано презентацію, яка заохотить учнів до прочитання казки , а також роботи над змістом. Використання тестів з вибором однієї правильної відповіді з двох можливих буде не таким складним для учнів.

  5. На уроці використовуються сучасні форми та методи роботи. Учні зацікавлені навчальним матеріалом, тому що вирушають у Країну Казок. Проводиться робота в парах, а пізніше в групах. Діти розв*язують цікавий кросворд. Гарно діти ознайомлюються з казкою, розвивають навички виразного читання. Добре продумані завдання до твору. Ефективною є інтерактивна вправа “Сонечко”. Схвалюю тест “Що з двох правильне?”. Діти також збагачують свій словниковий запас, виховують милосердя, чесність, повагу до старших. Подана презентація – це хороший помічник будь-якого вчителя-словесника. Дякую за цікавий та змістовний матеріал!