Конспект години спілкування для учнів початкових класів на тему. У ХВОРОБІ ЩАСТЯ НЕ БУВАЄ, ЛИШЕ В ЗДОРОВ’Ї ЩАСТЯ Є

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект години спілкування для учнів початкових класів на тему. У ХВОРОБІ ЩАСТЯ НЕ БУВАЄ, ЛИШЕ В ЗДОРОВ’Ї ЩАСТЯ Є
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Турбота про дітей, їх щастя та здоров’я, благополуччя завжди була і буде головною турботою дорослого. Фундамент здоров’я, фізичного та психічного, закладається саме в дитинстві. Здоров’я дитини, формування характеру, виховання в нього корисних навичок та вмінь — найважливіші задачі, які стоять перед сучасними педагогами.
Проте як змусити дітей дбати про своє здоров’я? Як переконати, що основа всіх основ – це їхнє здоров’я? Одна із основних ролей тут відведена вчителю. Адже саме в школі діти проводять чи половину, а то і весь день, пізнають світ та досліджують основи всіх наук.
Саме тому я провела годину спілкування: «У ХВОРОБІ ЩАСТЯ НЕ БУВАЄ, ЛИШЕ В ЗДОРОВ’Ї ЩАСТЯ Є»
Мета: ознайомити дітей з умовами, що сприяють формуванню, збереженню та зміцненню здоров’я; формувати бажання вести здоровий спосіб життя; сприяти розвитку спостережливості, вміння аргументувати власну точку зору, стимулювати бажання її висловити; виховувати гігієнічну культуру, ціннісне ставлення до свого здоров’я; створити позитивну атмосферу під час спілкування.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конспект години спілкування майже дослівно називає тему уроку з основ здоров’я. Конспект містить інтерактивні вправи, елементи інтеграції з іншими предметами, нестандартні завдання, цікаві технології. Урок покликаний формувати здоров’язбережувальні компетенції, хоч і не висвітлено це у меті.