Майстер-клас Міні-тренінг «Учитель – учителю» Здоров’язберігаючі освітні технології в початковій школі

Автор публікації
Автор матеріалу: Майстер-клас Міні-тренінг «Учитель – учителю» Здоров’язберігаючі освітні технології в початковій школі
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Вовчоярівський НВК (ЗНЗ-ДНЗ) Попаснянського району Луганської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Проблема здоров’я дітей сьогодні як ніколи важлива. Діти приходять до школи не просто вчитися, а вчитися добре. І дуже важливо з перших днів створити їм такі умови, щоб це бажання не згасло.

Тому треба прагнути, щоб кожен вихованець повірив у свої можливості, радів дзвінку на урок, зустрічі з учителем, і найголовніше щоб було бажання вчитися. Тільки за таких умов учень зростатиме духовно і розумово. Саме тому я постійно впроваджую в навчально-виховний процес здоров’язберігаючі освітні технології.

Здоров’язберігаюча технологія – це сприятливі умови навчання дітей у школі. Грамотно складений розклад уроків, сприятливий мікроклімат у класі, адекватність вимог та методик, збалансованість навчального і фізичного навантаження, використання на уроках та на перервах прийомів рухової активності, нейтралізації стресів, зв’язок навчального матеріалу з життям – це повсякденна діяльність вчителя. За словами В.О. Сухомлинського: «Турбота про здоров‘я дитини – найважливіша праця вчителя».

Тому пряме покликання кожного вчителя початкових класів, починаючи з 1-го року навчання дитини в школі дбати про збереження та зміцнення здоров‘я учнів, застосовуючи здоров’язберігаючі технології на уроках та перервах, а саме: планувати такі види роботи, які сприяють зниженню втоми, змінювати види діяльності, чергувати інтелектуальні, емоційні, рухові види діяльності; групову й парну форми роботи, проводити ігри, нестандартні уроки, інтегровані уроки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Майстер-клас відображає чудові методи роботи , що забезпечують досягнення мети заняття. Дякую за таку корисну публікацію, що варта уваги Ваших колег!

  2. Тема надзвичайно актуальна. Майстер-клас було побудовано з використанням сучасних інноваційних прийомів та методів. Здоров’язберігаючі технології реалізувалися за допомогою валеологічних, психорегулюючих вправ. Гарний підсумок- методичні посібники. Дякую.

  3. Майстер-клас знайомить із чудовими техніками збереження здоров*я. Даний матеріал готовий до використання на практиці. Кожен вчитель може обрати найкорисніші , на свій погляд, оздоровчі методи. Дякую!

  4. Актуальність теми не викликає сумнів.Змістовно та послідовно викладено матеріал, вдало наведені приклади,вправи.Все можна застосовути під час навчально -виховного процесу.Дякую автору за роботу!