mail@urok-ua.com

Круглий стіл “Сучасний учитель – сучасні технології”

Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вам вдалось висвітлити найважливіші аспекти порушеного питання. Дуже часто вчителям не вистачає подібних матеріалів для використання на засіданнях методичного об*єднання, тож Ви спростили роботу багатьом колегам. Дякую за публікацію!

  2. Матеріали, які використовує автор для проведення засідання МО дуже цікаві та корисні для будь-якої іншої ланки навчання (середньої, старшої). Форма проведення (круглий стіл) дає можливість спілкуватись, обговорювати, ділитися досвідом роботи. Сподобалась, що існувала попередня підготовка всіх членів МО, визначені етапи роботи, очікувані результати,проведено анкетування тощо. Дуже грунтовна публікація, дякую автору!

  3. Дякую Вам, Галино Юріївно, за цінну інформацію. Мені як керівнику ШМО вчителів російської мови та літератури корисно було ознайомитися з матеріалом статті. І чому я його не побачила раніше?

  4. Галина Юріївна проводить засідання методичного об*єднання у формі круглого столу, результативно планує зміст роботи. Кожен пункт плану починається зі слів видатних людей й надалі йде розкриття основного змісту питань. Корисною є практична частина та підсумок.