mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров`я для 2 класу на тему “Здоров`я – найцінніший скарб”

Конспект уроку+презентація з основ здоров`я для 2 класу на тему “Здоров`я – найцінніший скарб”

Мета уроку.Дати учням поняття про те, що здоров’я – це основа щастя людини, ознайомити з ознаками здоров’я, переконати їх у тому, що здоров’я кожного великою мірою залежить від способу його життя. Виховувати гігієнічну культуру, бережливе ставлення до свого здоров’я.Розвивати кмітливість, пізнавальну активність, творче мислення дітей; викликати в учнів стан емоційного задоволення та бадьорий настрій.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
626

2 коментарі

  1. Матеріал уроку поєднує в собі триєдину мету: навчальну – учити дітей здійснювати контроль за додержанням особистої гігієни, формувати здоров’язберігаючу компетентність; сприяти зміцненню здоров’я дітей та навичок правильного харчування; розвивальна – розвивати вміння берегти здоров’я, слідкувати за собою; виховна – виховувати життєву потребу – бути здоровим. Змістовна, доступна для сприймання дітей, яскраво проілюстрована презентація. Дякую.

  2. В доступній для дітей формі вчитель намагається донести важливість здоров*я для людини. Інсценізація допомагає досягти мети, також учні демонструють свої творчі здібності. Ігрова діяльність є дієвим засобом для формування особистості.