mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров`я для 2 класу на тему “Здоров`я – найцінніший скарб”

Конспект уроку+презентація з основ здоров`я для 2 класу на тему “Здоров`я – найцінніший скарб”

Мета уроку.Дати учням поняття про те, що здоров’я – це основа щастя людини, ознайомити з ознаками здоров’я, переконати їх у тому, що здоров’я кожного великою мірою залежить від способу його життя. Виховувати гігієнічну культуру, бережливе ставлення до свого здоров’я.Розвивати кмітливість, пізнавальну активність, творче мислення дітей; викликати в учнів стан емоційного задоволення та бадьорий настрій.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Матеріал уроку поєднує в собі триєдину мету: навчальну – учити дітей здійснювати контроль за додержанням особистої гігієни, формувати здоров’язберігаючу компетентність; сприяти зміцненню здоров’я дітей та навичок правильного харчування; розвивальна – розвивати вміння берегти здоров’я, слідкувати за собою; виховна – виховувати життєву потребу – бути здоровим. Змістовна, доступна для сприймання дітей, яскраво проілюстрована презентація. Дякую.

  2. В доступній для дітей формі вчитель намагається донести важливість здоров*я для людини. Інсценізація допомагає досягти мети, також учні демонструють свої творчі здібності. Ігрова діяльність є дієвим засобом для формування особистості.